Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Je to stupidní, ALE hemží se to tam nabouchanejma kárama, Nathalie Kelley je zatraceně dobrá buchtička a dá se u toho i pobavit. Nezapomenu na scénu když se na policejní stanici Sean usměje na tu blnocku:-D Pohodová oddechovka na večer před spaním!

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Do nebe volající zhovadilost! Babička to žere a běda kdyby to jednou neviděla, ale to je asi tak jediná cílová skupina, která tohle svinstvo může koukat! Největší prasárná je to, že si dávají body navzájem. Poukazuje pouze na vypočítavost a demenci lidí.

Kafe a cigára (2003)

Nemám moc rád na sebe nenavazující příběhy, ale na doporučení jsem tomu dal šanci. Zaujal mě pouze filmeček kde hrál Murray a GZA&RZA. Zbytek mi nic neříká. WU-TANG!

Kamarád taky rád (2011)

Lepší verze Hlavně nezávazně! Romantičtější, vtipnější a mnohem míň utahané. Ústřední dvojce je mnohem víc sexy než kačer a Natalie a homosexuální Woody je super.

127 hodin (2010)

Jedno místo, jeden herec a vznikne z toho takováhle pecka. Palec nahoru hlavně Francovi. Podle mě si sošku za tenhle výkon zasloužil. Fakt, že je to podle skutečné události mě vůbec nenutí Arona litovat a dát mu 5*. Dělám to protože jsem se ani chvilku nenudil, i když je v podstatě jasné, co se musí stát! Ba naopak, místy to bylo docela vtipné.Dokonce z toho plyne i určité ponaučení. Pro mě jeden z nejlepších filmů 2011!

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Jar Jar Binks byl fajn, když mi bylo 10 a já koukal na Skrytou hrozbu jako na pěknou pohádku o vesmírných rytířích! Když dneska jako milovník SW sjíždím celou ságu, nejradši bych tento díl vždycky vynechal. Kladně hodnotím jenom triky, a mého oblibence Darth Maula. Jinak zde chybí všechno. Málo akce, málo napětí, málo Síly... Pro ty co na to šli v 99 do kina určitě největší zklamání.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Od tý doby, co Kraus přešel na Primu šla show hrozně dolů. Připadá mi to ve směs trapný.

Avatar (2009)

* dávám za vizuální stránku filmu a druhou * za námět, kterej je nevyužitej. Jinak to je úplně o ničem. Děj je moc předvídatelnej a obyčejnej. JC se asi soustředil na 3D a na efekty, ale zapomněl na všechno ostatní. Nikdy by mě nenapadlo se na to podívat znovu. Přeceňovaná, nudná, ale efektivní podívaná!

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005) odpad!

Při každodenní, raní stolici vyseru lepší hovno než tohle. Naprostá ztráta času!

Matrix (1999)

Běhali jsme s klukama před barákem, sypali si na ruce prach a písek a pak sebou třepali a z koho se víc prášilo byl Neo! Budu opakovat každej druhej zdejší komentář, ale tady to nejde jinak. Dokonalej kultovní náser! Škoda je jenom dobrýho člověka a dalších dvou dílů, které bohužel jedničce nesahají ani po kotníky.