Lásce na stopě (2001)

Jedna z těch povedených romatik, s krásnou Kate a sympatickým Cusakem.

Rebelka (2012)

Na Pixar nevšední příběh, který není nijak oslňující, ale ani nenudí. Za normálních okolností ***, ale vzhledem k tomu, že se to tam hemží zrkama a jeden z nich je dokonce jmenovec ( Hubert), tak musím jednu přidat.

Amazing Spider-Man (2012)

Remaky mi vůbec nevadí, klidně ať rovnou někdo začne točit Spidyho znovu, rád se na to podívám. Každý si chce přece danej příběh převyprávět po svém. A teď k samotnému filmu. Nemůžu se nevyhnout srovnáním s Raimiho verzí. Garfield mi jako Peter Parker sedí mnohem víc a stejně tak jemu ta role sedla. I Emma se mi líbí víc než Kirsten. Film je poměrně nevyvážený. Dobrou akci střídají nesmysly jako je divně hořící auto, nebo ohnutá branka na fotbal... Akce je víc, je napínavější i komiksovější. Potěší záběry z očí Spidyho. Představovačka trošku zdlouhavá, ale pro mě o 10% lepší. Jedno z nejvtipnějších zahrnutí Stana.

8 MM (1999)

Dobrej thriller s asi nejlepší výkon Nicolase, jakej jsem viděl. Jen trošku moc přímočarej, bez zvratů. Někteří lidé jsou holt zvrácení.

Arrow (2012) (seriál)

Jako fanoušek GA komiksů jsem se na tohle těšil, ale stejně tak jsem se bál co z toho bude. Ani mi nevadí, že to má CW a že to vypadá dost lacině. Akce je plná klišé, ale snad se to zlepší i scénář občas hodně skřípe. No uvidíme co se z toho vyklube. Každopádně mohlo být hůř.

Prometheus (2012)

Neviděl jsem ani jeden trailer, kampaň šla naprosto mimo mě. A asi proto jsem s filmem spokojenej, ale chápu nižší hodnocení a ve směs zklamání těch, kteří při pravidelné masturbaci mysleli právě na to co z toho bude.Nádherná výprava, technicky perfektní, děj by se určitě dal vykreslit o něco lépe, takto si toho musíme hodně domýšlet a vzniká hodně nezodpovězených otázek. Na druhou stranu je to krásně rozjetý pro druhý díl. Btw Michael Fassbender mě hodně baví.

Ptáčata (2008)

O tom, co dospívající kluk udělá proto, aby byl za frajera, kterej zasunul. Snímek během 15ti minut řekne víc, než kdejaká 90ti minutová slátanina.

Útěk do divočiny (2007)

Krásně natočený příběh člověka, který má můj velký obdiv. Nutí k zamyšlení o způsobu našeho zasranýho života. Bohužel v trošku nudnějším obalu, ale to vyrovnává nádherný soundtrack!

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

U tohodle filmu je mi docela líto, že se sešel s takovou kritikou. Řeči toho typu, že je to vykrádačka SW a Avataru jsou nesmysly, protože je to přesně naopak. Zfilmování předlohy mohlo přijít o 30 let dříve a byl by to kult. Na dnešní dobu je příběh moc jednoduchý, bez zvratů a plný klišé. Ale z technické stránky je to famózní, ty peníze jsou v tom vidět a mě to bavilo. Pohodová odpočinkovka, ke který se určitě ještě vrátím.