Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
60. nej uživatel Velká Británie
10 fanoušků
/ 8 bodů
jjakub
Jakub K
Velká Británie
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Krimi
Drama
Akční
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Gattaca
(1997)
Společnost mrtvých básníků
(1989)
Krátký film o lásce
(1988)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
Obecná škola
(1991)
Divoké rákosí
(1994)
Jméno růže
(1986)
Úžasňákovi
(2004)
Zločiny a poklesky
(1989)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
60. nej uživatel Velká Británie
8 bodů
Fanklub
(10)
Romika
Dawnienka
aintshecool
paganini55
fcihak
lukyn94
vivet
ogstas
kopretina71
Kuro.Yami