Drunk History (2007) (seriál)

Skutečně nevím co toto mělo jako být. Respektive co tímto chtěli tvůrci říci. Příšerná nuda, nezajímavé postavy. Navíc příběhově hodně vyprahlé.

Eden (2007)

Spousta krásných bab a k tomu ještě naprostá rájové prostředí. Tohle by si asi nejspíše zalíbila většina z nás.

Edith Piaf (2007)

Určitě nejlepší film o legendě jménem Edith Piaf, který byl kdy natočen. A i když i sám k němu mám řadu výhrad, sálá z něj vnitřní energie, ale i smutek, který provázel celou její kariéru a život.

Elton 60 – Live at Madison Square Garden (2007) (koncert)

Spousta, skutečně veliká spousta lidí přišla popřát Eltonovi k jeho narozeninám a pomohla mu zfouknout jeho dort se šedesáti svíčkami.

Evangelium: 1.11 Monstrum (2007)

Dle hodnocení je skvěle poznat, kdo je vyznavačemasijské kinematografie a kdo nikoli. Já se řadím mezi ty druhé a Evangelium, které je naprosto bezduché, prázdné a ničím zajímavé. Prostě klasika v zemi vyznavačů Gondzily na tisíc způsobů.

Evil Anal 4 (2007)

Samozřejmě, že účast české prsatice hraje roli, ale vedle ní se v snímku objeví řada dalších. 4 hvězdy jsou jasné.

Evropské filmové ceny 2007 (2007) (pořad)

Přestože v Německu, zazářila spousta severských osobností. Jinak bez diskuse Helen Mirren pro nejlepší herečku.

Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny (2007) odpad!

Je to tak, člověk se nesmí bát a dát odpad i tomu, co by raději nehodnotil. Expedice Altaj je bohužel zcela nepovedeným pokusem rozpracovat příběh J. Cimrmana.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Je to skutečně ptákovina, ale chápu, že je to podle oblíbeného komiksu a navíc vlastně určena především pro americké publikum.

Feeling Black 10 (2007)

Čokoládové holky se umí opřed kamerou pěkně odvázat, jen co je pravda. Navíc natočeno zajímavou kamerou.