Russian Institute : Anal Lesson (2010)

Sharka Blue z prvního dílu se tu sice neukáže, ale nahradí ji naše další megastar lehtivého žánru, kterou je MArtina Mrakviova, dávám plný počet!

Spřízněni volbou (1968)

Patrně vůbec to nejlepší z autentických snímků k srpnu 1968 co kdy vzniknlo. Josef Ort-Šnep zaslouží veliké absolutorium.

Archiv Z (2012) (pořad)

Sportovní redakce České televize si opravd máknula a přišla na svět s pořadem, který mapuje nejen nejlepší sportovní okamžiky historie. Jako sportovní fanda jsem to musel ocenit.

Nespoutaný Django (2012)

Opravdu velmi milé překvapení. Chtělo by se skoro říci, Quentin Tarantino žije! Od doby natočení Kill Bill jsem nebyl nijak zvlášť nadšen z jeho režisérských počinů. Spousta pitomých filmů s hektolitry krve. A teď konečně něco, co je skutečn+ě dobré. Django takový rozhodně je. Má to napětí, někdy i vtip, a trojka Jamie Foxx, Christoph Waltza Leonardo DiCaprio je skvělá. co víc si přát- A to nejsem žádný fanoušek westernu.

Šmejdi (2013)

Dokument Šmejdi není dokonalý, to v žádném případě, ale palec nahoru a pět hvězdiček si dle mého zaslouží proto, že otevřel téma, kterému se tady nikdo doposud nevěnoval. A tím je nepřípustný nátlak a ožebračování seniorů. Hodnocení dávám takto vysoké i přesto, že jsem si vědom podílu jich samotných na celém problému, ke kterému přispějí svou naivitou a touze po výletech zdarma. Přitom i malé dítě ví, že zdarma nebylo a nikdy nebude nic. Platit se musí za vše, a někdy i mnohonásobně více než bychom si přáli.

Zmrzlá planeta - Série 1 (2011) (série)

Naprosto famózní záběry tajícího ledu, ledových vodopádů nebo pohybujících se ker v říčním korytu, které se razí cestu a strhávají sebou stromy i kamení. Skutečná nádhera. Smekám před tvůrci.

Byt (1960)

Famózní záležitost, které se budete smát i po těch desítkách let. Pochopitelně naprosto famózní Jack Lemmon.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Dávám pět hvězdiček a to nejsem ani zdaleka milovník westernu. Ale prostě Clint Eastwood je natolik cowboy, že ho asi nikdo nepřekoná.

Masque (1997)

Asia Carrera řádí se Staphanie Swift jako za starých časů. To je prostě krása pohledět, super. Určitě doporučuji.

Jenifer Lopez: Let's Get Loud (2003) (koncert)

Nejsem nějaký její extra fanda, některé písničky se mi ale líbí a také umím ocenit, když někdo naživo umí udělat super show. Ona mezi ty lidi patří.