• Thriller

Nástupce (2021)

Dobrý námet, dobrý scenár, dobrý príbeh, pekné uniformy a unikátna spomienková miestnosť. S tým príbehom a so zápletkou sa dalo podľa mňa vyhrať viac, toto bolo veľmi priamočiare a keď sa už nevedelo že čo, tak hlavný hrdina zapol mód geniality a rozlúštil záhadu, len tak. 3 z 5

Otec nevěsty (2022)

Film mi celkom sadol, nakoľko riešim podobnú situáciu. Držalo sa to, neuletelo to do extrému, malo to aj myšlienky a tak. Na strane druhej, na rýchlo upečený záver v štýle jedného záberu to celé pokazil a pochoval. Oddychovka, ktorá ale mohla byť kratšia. 2 z 5

Hlas lásky (2020)

Z počiatku by si jeden povedal, že aký nenápadný snímok o jednej z najväčších speváčok našej doby. Nikto o tom filme nepočul, žiadne kino, žiadny boom. Ale potom, čím dlhšie to plynie, tým je jasnejšie, prečo to tak bolo. Všetko povedané skratkovito, žiadna chémia, zvuk nesedí s tým, čo sa deje na plátne, otravná matka a hlavne príbeh, ktorému sa nedá veriť. Do toho všetkého mi to prišlo ako fan projekt hlavnej herečky, ktorá si to napísala, zahrala a ešte aj zrežírovala. Netreba zabúdať ani na zem pôvodu, to je veľké merítko. Takže dá sa to dopozerať, ale nič sa nestane, keď aj nie. 2 z 5

Životní trefa (2022) odpad!

Žid Sandler už bere hocičo. Ďalšia športová dráma o športe, ktorý nemusím. Film, be ktorého by som sa zaobišiel. ODPAD!

Kolej (2021) odpad!

Toto by v Mlynskej na Šturáku natočili za dva dni a bolo by to svižnejšie, kratšie a s lepším dejom. Takže trpíte tu spolu s nimi, tiež by ste si niečo vypili a celý čas vám ide v hlave, že tie intráky v blave vyzerajú lepšie, dokonca aj tie najhoršie neprerobené izby. A ešte je to aj Rusko, takže o chvíľu ich čaká povolávací rozkaz. ODPAD!

Vem si mě (2022)

Strašne od reality ustrelený film. Ale JLo vyzerá vždy dobre. 2 z 5

Šachová novela (2021)

Sledovať tohto blázna baví len určitú dobu. Kedysi to volali väzenie, dnes je to karanténa. Potom je to už o technickej stránke, strihu medzi príbehmi a čím dlhšie to ide, tým je to divokejšie. Záver pokiaľ naplno nesledujete, nedáva zmysel. Dobrý film, ale len raz. 2 z 5

Corro da te (2022) odpad!

Život je príliš krátky na to, aby som venoval plnú pozornosť talianskemu remaku zlého francúzskeho filmu. ODPAD!

Americký outsider (2021)

Klasická športová dráma. Nič, čo by sme už nevideli. A ešte aj o sporte, ktorý mi je úplne u piči. 1 z 5

Víly z Inisherinu (2022) odpad!

Tak toto je extrémne hovno. Dlhé, ukecané, depresívne hovno s dvoma retardami, jednu špatnu kurvu a vyžitým huslistom. Akademici si zase strčili prst do riti a vybrali tento zvratok, že toto je jeden z top snímkov minulého roka. Chojte mi do piči, fakt. Super ODPAD (premiéra, Kino Mladosť)

Časové pásmo bylo změněno