• Thriller

Ztracená kulka 2 (2022)

Hentá cigánka, hnusná piča, tupá, ma iritovala svojím kokotným správaním celý boží film. Inak to začalo popiči, skvelé bitky, skvelé naháňačky, dej trochu chceli obmeniť, ale to, čo predviedli v poslednej tretine, na to by aj Besson a Kobra 11 pozerala v nemom úžase a uznanlivo by kývali hlavami. V najlepšom treba prestať, na trojku sa už prosím vyserte. Malo to nábeh na lepšie tri, ale ten záver to dojebal. Silné 2 z 5

Ztracená kulka (2020)

Shitflix potreboval niečo od žabožrútov, tak zobrali kobru jedenásť pokúrovanú s dejom z dobrých osemdesiatok celé zabalené v digi hudbe a rýchlom strihu. Ako jednohubka fajn, ako seriózny film v žiadnom prípade. 2 z 5

Plni milosti (2022) odpad!

Nič! Zhola nič mi tento film nedal. ODPAD!

Lidé (2021) odpad!

Neexistuje, aby takéto filmy vznikali a dostávali plnú palbu hviezdičiek. ODPAD!

C'mon C'mon (2021) odpad!

Všetkým vám tu už musí jebať na tie hlavy pojašené. Super ODPAD!

Přirozené světlo (2021)

Ugrofíni by sa na to už mohli vyjebať a neobťažovať svet takými to kokotinami. Jedna len za ukážku každodennosti. 1 z 5

Moře stromů (2015) odpad!

More nudy, kriku, hádok a drístania o živote a smrti. Po dopozeraní sa chcete zabiť a nemusíte ísť ani do lesa. Super ODPAD!

Vyšehrad: Fylm (2022)

Lavíííííí. Vidieť seriál je nutnosť, inak nepochopíte, čo je Lavi zač. Fylm super. Keď ste naladení na prízemný humor, rôznych odkazov a narážok, tak sa určite pobavíte. A ten malý blonďák to zvládol perfektne. 4 z 5

Vražda Grace Millane: Speciál o falešnosti (2022) (TV film)

Ako dobre, je to tragédia a treba na to upozorňovať, ale tak či onak bolo od začiatku všetko jasné a polícia si urobila svoju prácu výborne, aj vďaka kamerám. Avšak ako dokument je to veľmi slabý priemer. 2 z 5

Královny plesu (2011) (TV film)

Len za náznak originality 1 z 5