• Thriller

Rudá jako rubín (2013)

Šak ale dobrá fantasy pre menej vyvinuté mozočky, ktorá v tej dobe chytala vlnu. Pre mňa iritujúce to, že nemecký film v anglických kulisách. Vraj to má aj pokračovanie. Pokial na neho samovoľne narazím, neodmietnem, ale nevyhľadám. 1 z 5

Šmejdi (2013)

Povinne všetci pozrieť! 5 z 5

Antarktida: Rok na ledu (2013)

Ludia, čo tam žijú, dobrovoľne, sú pacienti. Dokument, ktorý ma nijak nezaujal. Kecám, zaujal. Ukázal mi, že tam ani len dobrovolne a ani len na chvíľu. 1 z 5

Běž, chlapče, běž (2013) odpad!

Ja tieto orientačné behy lesom malých cigančat jakživ nemusím. Skôr ma iritovala neschopnosť chlapcov SS chytiť jedného malého, jednorukého zmrda. Žiadna poriadna akcia, žiadna poriadna poprava, len bezbrehá nuda. ODPAD!

Nacistické pátrání po Svatém grálu (2013) (TV film)

Jeden z tých TV dokumentov, kde sa síce aj niečo povie, ale väčšinou sú to len domienky historikov, ktorý ani ako historici nevyzerajú. Cením ale, že to nemá milón hodín a dokázali pomerne dobre zhrnúť Himmlerové nápady od ich prapočiatku až po kyanid vo väzení. 2 z 5

Cirkus (2013)

Čakal som niečo iné, ale tento historický pohľad vôbec nebol zlý. Taký ten film do autobusu, keď niekam cestujete. Sloníky sú super. 1 z 5

Nelítostný žert (2013) odpad!

Taká tá dráma, ktorú si pustíte, ale sledovať ju veľmi nemusíte. Načo? ODPAD!

Berlínská mise (2013)

Ten amícky vplyv je zrejmý. Inak dobrý špionážny film, len keby všetci nevyzerali rovnako, vedel by som sa v tom vyznať viac. 3 z 5

Časové pásmo bylo změněno