• Thriller

Krásný život (2023) odpad!

Pičná romanťárna so zlými pesníčkami a arabským dánom. Otrasné. ODPAD!

Láska natvrdo (2023)

Och môj bože, tak už aj nemci naskočili na vlnu hoven, len aby ich hral Shitflix a produkujú jednu zhovadilosť za druhou. Nezvládam americké filmy zo strednej a prestávam zvládať celkovo filmy zo strednej. Chápem čo chceli povedať, ale to je asi tak všetko. Oceňujem hovoriace penisy a vagíny, len prečo to muselo byť tak nasilu trápne, nevtipné a ako, pozerať to napr. s rodičmi, prepadol by som sa od hanby. Ak má toto vychovávať dnešnú už tak dosť zdegenerovanú mláďeš, tak to mi poser kozy. 1 z 5

Růže (2022)

Depresívna píčovina, ktorá bola veľmi ťažká na dopozeranie. Taktiež nechápem distribútora a dabingové štúdio, kedy v kritickej pasáži sa bavia po frantícky bez tituliek, ale s taxikárom francúštinu preložili. Jedna len za výpravu. 1 z 5

Věznice 77 (2022)

Španielské väznice a hlavne väznitelia boli pekné svine. A popravde si nemyslím, že sa niečo zmenilo. Pomerne dlhý film o boji za práva a lepšie podmienky a krásna ukážka toho, ako sa dá zneužívať moc, aj keď si len tupé hovado. Väzeň má právo na útek a skoro vždy je to tá jediná možnosť, ako niečo zmeniť a dosiahnuť. Vzbury fajne, len málo mŕtvych. 3 z 5

Erryho směsky (2022)

Mne vadí talianská mentalita, ich ukričanosť, ich gestikulácia, proste sú na mňa veľmi hrr. Príbeh fajn, v dnešnej dobe by ich vešali. 2 z 5

Tin & Tina (2023) odpad!

Tolko premrhaného potenciálu som už dlho nevidel. Tak dobre to začalo a tak na chuja to skončilo. ODPAD!

Redeeming Love (2022)

ROmanťárna o jednej jebnutej kurve, ktorá mala potrebu stále utekať. Síce pekná, ale jebnutá. A farmárčenie so smutnou hudbou ma fakt nebere. Dokonca ani cecky neboli, vo filme o kurvách! 1 z 5

Zavolejte Jane (2022)

Pokiaľ máte pičulu nezbedu, Jane budete potrebovať. Film, ktorý ma nijako neoslovil. Banks sa narodila v zlej dobe. 1 z 5

Srdce vítězů (2021)

Mailer robí dobré filmy. Vedia doručiť myšlienku, emóciu. Tu sa dokurvil len ten záver, lebo swing použiť nemohli. Celkovo by som si nikdy nepomyslel, že vydržím sústredene pozerať film o veslovaní, lebo to jediné je tam zaujímavé. Celý ten príbeh okolo sme už videli tisíckrát. 2 z 5

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Nebolo to desivé, bolo to len nechutné. Vraj film pre fanúšikov, čo ja nie som a neužil som si to. 2 z 5

Časové pásmo bylo změněno