• Thriller

Enola Holmesová (2020)

Strašne sa to chcelo hrať na Ričiovku, ale nevyšlo. Zbytočne dlhé, síce so zápletkou a príbehom v príbehu. Nebolo to vyslovene zlé a nepozeratelné, to nie. Enola baví, je to taka mladá kopia Portmanky, zažíva na môj vkus a obdobie až príliš čistý Londýn a hlavne intelektom konkuruje svojmu slávnejšiemu bratovi. Ako jednohubka fajn, dvojku ale nechceme. Junior a Gáj, prosím, spravte tú trojku, nech nám všetkým zase padne sánka. Slabučné 3 z 5

Babička v mrazáku (2018)

Strašné hovná už taliani vymýšľajú. Snažili sa to odľahčiť, ale bolo to tak prestrelené, jak všetko od nich v posledných rokoch. 1 z 5

Stíny smrti: Přízraky z Le Havru (2018) (TV film)

Niekde od polky je všetko jasné. Ďalšia vec je, že ťažko uveriť Emilienovi dramatickú a serióznu rolu. 2 z 5

Neodbytný bytný (2020) (TV film) odpad!

Toto je odpad už len z princípu. Až sa čudujem že to nenatočil DeKokotou, ten by to ale pomenoval Špatný bytný. ODPAD!

Nesmrtelný (2019)

Stráááááášsne dlhé a bez poriadného tempa. Malo to myšlienku, dej, ale nestrhlo ma to, po nijakej stránke. Ultraslabé 3 z 5

Marie Terezie - A Woman at War (2019) (série)

Dvojka je o dosť lepšia ako lovestory jednotka. Zisťujeme, že všetci mali bočné úmysly. Všetci mali nejaký bočný biznis. Marča bola mrcha čo mala dvojaký meter a Ferko nebol asi tak pod papučou ako nám to dejepis prezentuje. No iba žeby si to nejak prikrášlili a okrem nesúladu narodení a úmrtí bolo v nesúlade aj niečo iné. Kostýmy, výprava, obsadenie, všetko zo štandardom jednotky, miestami aj prekonané. Dejovo o triedu vyššie. Tie milióny sú tam cítiť. 4 z 5

OTO 20. ročník (2020) (pořad)

Len kvôli tomu, že srandy z kresťanov nie je nikdy dosť!!! 5 z 5

Špatná doučovatelka (2019) (TV film) odpad!

Tak som fandil Emily, aby ich tam všetkých dopichala nožom. Ale inak skvelý film. Netreba to ani pozerať, dá sa pri ňom robiť všetko, od hrania, cez varenie až po betónovanie. Kto pozná tvorbu DeKokotoa, chápe. Odpad!

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Dvoječka dostala menej peňazí na rozpočet, viac na efekty, drogy pre scenáristov a cecky Lindovej. Opäť skvelá krvavá jazda, s ustreleným humorom, dobrým obsadeným a trošilinku prepracovanejšou zápletkou. Dvierka otvorené pre trojku, tak možno o 3 roky. 2 z 5

Chlap na střídačku (2020)

Krásne tu bolo cítiť, že námet nepochádza od nás. Vypointované, vtipné, skvelo obsadené a ešte lepšie zahraté. Zase raz po dlhej dobe komédia, pri ktorej som sa zasmial a vedel som ju pretrpieť. Nadhodnotené 3 z 5