• Thriller

Mezi dimenzemi (2019)

Ďalší snímok z Adkinsovho tripu po Ázií. Asi prvý krát som mu herectvo vôbec neveril. Celkovo sa to dá veľmi ľahko ohodnotiť, keďže to nie je ani kvalitné Bčko. Jedna za chorošky a bojové umenie Scotta, druhá za námet. 2 z 5

Replicate (2019)

Druhotriedny horor, ktorý vlastne nemá čím zaujať, čo by sme nevideli. Ale pomerne rýchlo to ubieha a niektoré scény dokážu vydesiť. 1 z 5

Hranice pašeráků (2016)

Goss tu hral piate husle, kvôli nemu to ani nezapínať. Inak sto krát videný príbeh, ktorý sa v zábere snažil byť veľmi inovatívny, bol však len trápny. 1 z 5

Lidé, které možná znáš (2017)

Z mojej strany nepochopený blábol o dnešnej dobe sociálnych sietí a o tom, aké sú ľudia ovce. Na toto sme potrebovali film? 1 z 5

Stopař: Ve jménu spravedlnosti (2019)

Cčkoví akčňák, stále opakujúci mantru takýchto akčňákov. Tento krát Taliansko, inak šablonka. Dolfi je už starý. 1 z5

Městečko International Falls (2019) odpad!

Ja už normálne nemám mentálnu kapacitu na tieto nikdy nekončiace, udristané, rodinné drámy bez zmyslu. Ešte keď to pokúrujú so standupmi, tak to ma rovno zabite. Boha! ODPAD!

Útok z hlubin 2 (2018)

Ten film si absolútne ničím nevyslúžil moju pozornosť. Premúdreté žraloky sú proste cez. 1 z 5

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Toto je tiež také hovno. Prvá polka je čistokrvná paródia na všetky kriminálky, postupy a klišé, ake sú. Skvelé situačné dialógy, zamotávanie deja. Druhá polka síce chcela byť tiež v linke srandy, ale tým, že aj chceli niečo vyšetriť, tempovo a vtipovo to upadlo. Pár hlášok by ale mohlo zľudovieť, ako z kameňákov. 1 z 5

Svatební radosti (2019) odpad!

Depresívny a nepríjemný film sám o sebe. Načo do toho montovať ešte všakovaké, sto krát prevarené klišé? ODPAD!

Přežili jsme území nikoho (2014)

Aj bez tých rasistických kecov by to bola presne taká lacná píčovina, jak predchádzajúce dva diely. Nestotožnil som sa s poňatím boja ani jednej strany. 1 z 5