• Thriller

Mastema - Anděl zkázy (2022)

Satan vládne, ale nie v tomto filme. Strašne divné, kedy vy neviete, či je to porábka, či je iba jebnutá alebo sa tam fakt niečo deje. Chýbal mi tu ten druhý plán, lebo nábeh tam na to bol. Doktorka sa ale rada kúpala, to bolo hlavné. 1 z 5

Blesk (2022)

Nudné a pomalé, pekná príroda a cecky. 1 z 5

Víkendoví rebelové (2023)

Ja chápem, že bol retard, ale nemám pochopenie pre takéto správanie a už vôbec nemám pochopenie pre rodičov, ktorý to tolerujú a robia všetko, len aby bol kľud. Atmoška na štadiónoch ale perfektná. 1 z 5

Poslední Vermeer (2019)

Mohlo to byť kratšie a mať väčší náboj. Inak dobová kecačka o umení. 3 z 5

Šampaňské! (2022)

Aby bol vrchol filmu hľadanie nejakej blbky v meste a pri tom chlastať víno, to som ešte nevidel. Inak príbeh, ktorý tu už bol tolko krát a hlavne lepšie spracovaný. Jasné, že dlhoročná partia kamošov má svoje zážitky a tajomstvá a jasné, že nového človeka nemajú radi. Do toho šampáň a veci idú na povrch, klasika. Fakt len za cecky a pekné prostredie. 1 z 5

Pearl (2022)

Pomo to prekvapivo úplne vystihol. A keď do toho idete s týmto nastavením, tak to nejak prekušete. V závere sa to celkom rozbehne. Pozornosť by som ešte upriamil na Emma, ktorú by si niekto mohol všimnúť. Taká ešte neobjavená Sydney podľa mňa. 2 z 5

Škola je naše (2022)

Komédia ani omylom. V takej triede by som sa bál učiť. Francúza aby človek pohľadal. Príbeh otrepaný a u latinskoameričanov je to aj uveriteľnejšie. 1 z 5

Druhá šance (2022) odpad!

Príbeh nejakej židovskej rodiny. Ona  s dvoma deťmi, ktoré nezvláda, manka úplna piča, tatko dement a do toho nejaký zberači a vychudnutý, vlasatý Howard. Dlhé, nudné, depresívne. ODPAD!

Chůvy (2022) odpad!

Toto nebola komédia a ešte sa na to aj zle pozeralo. ODPAD!

Klára (2022) odpad!

Ja na tieto cirkevné chujoviny nemám náladu a ani chuť. ODPAD!