• Thriller

Earth Mama (2023) odpad!

Na toto sa nedá jak pozerať, ani počúvať. A hlavne sa už nemnožte, ako bolo povedané. ODPAD!

Pappa Mia! (2023)

Hovná, penisy, menšiny a iné nezrovnalosti resp. povinné jazdy v týchto filmoch. Okrem toho samozrejme, že je to nevtipné, trápne a zbytočne dlhé. Jediná hláška, ktorá sa podarila, jak zobral tie misky tomu ezo kokotovi a dal do nich špagety. 1 z 5

Buď chlap! (2023)

Síce nudné, nevtipné a nezaujímavé, ale obsadenie a prírodu to malo peknú. 1 z 5

Den a půl (2023) odpad!

Extrémna nezáživná nuda, ktorú stačilo len počúvať. Pozerať nebolo na čo a ani na to nebol dôvod. Rodený švéd tento príbeh nezvládol. ODPAD!

Jak zaháčkovat doktora (2023) odpad!

Absolútne nezaujímavá mexická píčovina, čo je remakom kanadské píčoviny. Prečo, boha? ODPAD!

Bezúhonnost Josepha Chamberse (2022) odpad!

Prvá polhodina mi stačila. Človek ako on, nemá mať čo ostrú zbraň bez dozoru. Následne, čo sa mu dialo, som mu z celého srdca prial, kokotovi fúzatému. Ale inak áno, je to dlhé, super nudné a tiahne sa to ako smrad. Dokonca ani Jordanin zadok to nedokáže zachrániť. ODPAD!

Školní tajemství (2022) (TV film) odpad!

Neuveritelná zbytočnosť. Ale ako podmaz skvelé. ODPAD!

Děti Nagana (2023) odpad!

Prečo som čakal niečo úplne iné ako som dostal?? Prečo som čakal príbeh o zlate a dostal som detské hovno a kokotným happyendom? ODPAD!

Mafia Mamma (2023)

Ako podmaz to funguje výborne. Dokonca je to aj fajn komédia. A monča vyzerá stále výborne. Vidieť to ale v kine, vyšklbal by som si kotlety. Dvakrát. 1 z 5

Lapač duší (2023) odpad!

Vieme čo chcel povedať, ale ... Všetko, čo netflix potrebuje, tento film má. Černotu, prestrelku, áziu, politické myšlienky, psov a samozrejme že aj 4%. Nie je teda prekvapenie, že sa financie našli. Je to však chaotické, amatérske a tak celkovo, zbytočné. ODPAD!