Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tenhle díl mě bavil nejmíň. Temnější atmosféra to ano ale dějově to trošku zamrzlo. Kam se to hrabe na nejlepší Fénixův řád a Vězně z Azkabanu. Každej díl sem viděl snad 10x ale tenhle mi stačí po druhém shlédnutí:)

Thor (2011)

Skvělé! Padmé...chri říct Natalie byla skvělá jako vždy. Efekty byly fakt bombasitcký štve mě že sem to neviděl v 3D fcuk!

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Nechápu jak někteří zabedněnci můžou dát odpad jen z rozmaru a kvůli tomu že je to další díl Twilight. Rozhodně si tento film zaslouží minimálně 3*. Rozhodně v porovnání se třemi předchozíma díly. Podle mě naplnil očekávání statusu nejlepšího dílu ze série. Kristen...ehm k té nemám komentáře protože je to jedna z nejlepších hereček současnosti a myslím že o ní ještě hóódně uslyšíme. Jacob už nebyl tak neskutečně protivnej a Edward neházel tolik "zmučených" pohledů kvůli jeho zaječí dietě. Jsem překvapen vykreslením detailů jako je rozmlouvání vlčí smečky, nebo spousta frází přímo z knihy které pobaví. Otisknutí Jacoba do Renesmeé hodně dobře uděláný akorát mi příjde že starší já Renesmé má tak trošku kýčovitou paruku no neva. Bitka při které jsem skoro valil oči aby náhodou neurvali hlavu Alici byla opravdu dobrá. Minutu od minuty je vidět devastace Bellina těla což bylo hodně milé překvapení jelikož jsem čekal že akorát jen přelíčí Kristen nějakým trapným makeupem. Anorektička byla parádní. Porod? No dejme tomu že byl dost "hnusný". Parádní bonus byl i transformace Belly akorát mě zamrzelo že jí neukázali celou. Ale ty oči...ty oči xP.To vše sečteno a podtrženo výborným soundtrackem. Celkový dojem z filmu? WOW! Opravdu klobouk dolů za to že se jim tento díl tak povedl a dokázal to Condon vykreslit do neuvěřitelných detailů a udělat film atraktivní i pro pánské publikum. 3*:)

Upíří deníky (2009) (seriál)

Jeden z mojich nejoblíbenějších seriálů. Nechápu lidi co řeknou že je to jak Twilight, pač to není vůbec pravda. Zvraty, romance, akce, napětí. Tím vším tento seriál doslova přetéka. Dvojrole hlavní hrdinky Elena/Katherine neboli Nina Dobrev je precizně zvládnutá. Díl co díl = perfektní hudební podklad. Vtipné dialogy to všechno se tu najde. Pořád sem odkládal zhlédnutí prvního dílu až sem se nakonec podíval a během pár dní sem zkouknul celou řadu. Poutavý děj s koncem tak napínavými že se vždycky těším na další a další díl:)

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Esence "epična" a "temný" konec? Paráda! Podle mě nejlíp natočené podle knihy. Parádně udělané efekty na Patrony, rozvoj postav, první láska. Brumbál x Voldemort? AMAZING!!! Jen škoda že H. B. Carter se ve filmu objevuje jen chvilku pač role Bellatrix je na ní jako ušitá. Imelda Staunton jako Umbridgeová byla prostě nepřekonatelná když zařvala "ticho" tak jsem se lekl i já. To vše podtrženo skvělou hudbou od Hoopera. Jednoznačně nejlepší díl ze série!

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Osobně jsem očekával trošku "epičtější" bitvu s Adriou a také trošku víc Adrii v celém filmu než 5minut co tam byla. Flashback odchodu Antiků z Orijské galaxie perfect! Pro fanoušky seriálu (jako jsem já) to bylo velmi podařené zakončení. Claudia Black mě vždycky pobaví a Amanda je prostě boží!:D

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Disney s každým novým seriálem upadá o úroveň níž. Nesmyslné a doslova tupé herecký obsazení které není vtipné i kdyby se na hlavu stavěli (možná tak 3-4 scénky z celého seriálu).

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Epické zakončení jaké má být až na pár chybek podle knižní předlohy. Flashback ze Snapeova života byl dechberoucí, hudba perfektní. Dal bych 5 hvězdiček i kdyby ten díl byl horší jelikož sou to filmy, na kterých jsem vyrůstal a při odchodu z kina jako by tam kus mě zůstal. Takže plný počet.:)