The Shrine (2010)

V první půlce filmu to byla jaksi nuda ale po vkročení do "tajemné mlhy" začalo přituhovat. Pěkná atmosféra do toho ta "strašidelná" polština. Fajn horor na večer. Ale ta herečka v hlavní roli nic moc teda.

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Mr. Hlad prostě nejvíc borec! :D

Navždy spolu (2012)

Jeden z mála romanťáků co sem viděl (thanks god!). Hodně klišé, ale celkově v pohodě. Rachel byla skvělá, Tatuum už tolik ne:)

RRRrrrr !!! (2004)

odpad?! Are you kidding me? Já se u toho skoro potrhal smíchy. Neskutečně super komedie:D Švadlena kytaristka!!!:D

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Dokonalost, dokonalost a ještě jednou? Dokonalost! Nemůžu se nabažit Emily jakožto Temperance. Ona je prostě dokonalá a díl co díl mě rozesměje až k slzám!:D PERFECT!

Pohřben zaživa (2010)

Dokonalost. Tenhle film, kterej mimochodem utáhne pouze jeden herec, je opravdu skvělej. Napětí a pocit mrazení od začátku až do konce. A ten konec? Skoro na infarkt. /Bravo

Hunger Games (2012)

Coby fanda knížek musim říct že to bylo natočený opravdu přesně. Jediný co mě štvalo byla ta ehm jak to nazvat kymácející se kamera. Jako že se kymácela by se dalo přežít, ale že nebyla vidět ani jedna smrt? Fuuuu. Každopádně celej film táhne Jenn Lawrence což je asi jasný. Katniss zahrála přesně podle mých představ. Občas mi přišlo že pro nečtenáře knížek tam bylo pár věci co se dali chápat trošku hůř. Jako důlní neštěstí a smrt otce, nebo Peeta s chlebem. Celkově mě to ale rozhodně ohromilo a překvapilo.

Ledová smrt (2006)

Skvělej vyvražďovák. Napřed se mi hlavni hrdinka nezamlouvala ale postupem času (se zvyšujícím se počtem mrtvých) se mi zdála opravdu sympatická a roli zahrála opravdu dobře. Příjemnej horůrek na večerní pokoukání.