Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Lepšie ako prvá časť ale stále nie dosť dobré Skurvená počítačová grafika a celkové také nemastné neslané a ako fanúšik J.R.R. Tolkiena som sklamaný, v tomto prípade by sa hodilo zachovať pravidlo mernej je niekedy viac 80%

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Pre mňa najlepší film tohto roka a to som Bena Stillera považoval za priemerného, aj aj sa môžem mýliť . 87 % Scéna s helikoptérou 100 %. Hudba asi kúpim soundtrack....a vôbec perfektný film viac komentár Malarkey

Noc plná zázraků (2011)

Pekné, príjemné, vianočné. Kedy už konečne aj Slováci natočia niečo také Asi nikdy 80 %

Nespoutaný Django (2012)

Výborný Waltz, hudba, kamera Dobrý scenár Jediné čo sa dá filmu vytknúť je občasná strata tempa 90 %

Konzultant (2013) odpad!

Teraz neviem či to mala byť paródia, podľa scenára asi. Toľko slávnych mien a vznikne toto. Cameron Diaz do filmu vôbec nehodí. Scenár ??? Nezmysel !!!. Tak výrazne znechutený som z kina už dávno nešiel. Výrazný kandidát na odchod z kina. 5 %

Lásky čas (2013)

Odporúčam po dlhšej dobe film na ktorý môžete s istotou zobrať milovanú polovičku a ani chlapi sa nebudú nudiť,herecké obsadenie na jednotku Film určite zlepší náladu 87 % Pohodička

Vetřelci (1986)

Najlepšie Cameronovo dielo po T2 95 %

Gravitace (2013)

Nemám rád Sandru Bullock vlastne som ju nemal rád až do teraz. Neviem film posúdiť z hľadiska realističnosti - skôr sa mi niektoré veci zdali značne prepálené ale aj tak je to vizuálny a filmový zážitok. 87 %