Pařba v Bangkoku (2011)

Jednotku som nevidel očakával som dobrú komédiu pri ktorej sa budem baviť, ale bola to katastrofa až na pár momentov som sa skoro vôbec nebavil slabučke ako pigi čaj po jednej minúte luhovania skôr výrazne nechutné ako zábavné. Bieda. 30%

Kmen Andromeda (1971)

Pokial by z tohto filmu rozumne režisér vystrihal 30 minút tak by to filmu veľmi pomohlo,dobré no miestami nudné. Technickú stránku vzhľadom na rok vzniku nemá zmysel hodnotiť

Všemocný (2011)

Zábavné, dobrá kamera, celkom dobrý nápad, ktorý sa dal ale využiť ešte lepšie 80%

Komisař Rex (1994) (seriál) odpad!

Nepozeratelné

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Je zrejmé,že tento film by asi nedostal oscara, ale pokiaľ by som mohol tak mu dám 6 hviezdičiek proste je to súčasť môjho dectva a vždy keď mám čas a niektorá z TV zaradí film do programu tak si ho pozriem, nostalgia 100 % inač bez nostalgie 78 %

Černá labuť (2010)

Absolútne precenený film Herecký výkon Natalie Portman nič extra Vyhodených 10 € za kino 60%

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Neviem ako je to možné,ale ľudia z jojky v poslednom čase vsadili na absolútny odpad a klesli na úplné dno Podobné projekty majú asi šokovať Mora Monsterová Martinka z Turca a pod. Neviem či svojich divákov považujú za ľahko retardovaných, alebo chcú dokázať, že je možné klesnúť ešte nižšie ako konkurenčná Markíza 0%

Opravdová kuráž (2010)

Konečne poctivý western nie je to nič prevratné ale svoje hodnotenie si zaslúži. Herecký výkon Jeffa Bridgesa je na oscara. Nenudil som sa. Stojí sa pozretie 83 %