Dr. House (2004) (seriál)

Neviem, mne sa fakt ten seriál páči 90%

Smrtonosná zbraň (1987)

Tento film mám osobitne rád, zábavné, antidepresívne 88%

Diktátor (2012)

Ja ho proste nemusím, nevravím že to je zlé a že sa to niekomu nemôže páčiť ale ja ho nemôžem ani cítiť 20%

Liberace! (2013) (TV film)

Takéto filmy ja nemusím ten Douglas je blázon 50%

Lucy (2014)

Mám rád sci-fi . Mám rád Scarlett Mám rád Morgana . Podobne ako u Všemocného ( 80%) nebol potenciál tohto filmu využitý. Škoda. Celkom slušná akcia, ale sci-fi potenciál ide postupne do pekla . Chcelo by to Jamesa Camerona, lepší scenár, vyšší rozpočet, iné efekty, + 30 minút,. To je už vlastne iný film. Pre fanúšikov sci-fi povinnosť ostatní - no neviem Pre mňa 72%---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- .UPOZORNENIE PRE "FILMOVÝCH EXPERTOV" :::: POKIAĽ IDEM V KOMENTÁRI SPOILEROVAŤ TAK TO ASPOŇ PRED TÝM OZNAČIM PRE MENEJ CHÁPAVÝCH: Spoiler je časť diela, ktorá prezrádza zápletku, pointu alebo rozuzlenie iného diela. Spoilery môžeme nájsť napríklad v recenziách k filmom. Stalo se nepísaným zvykom, že autor pred takýmto spoilerom varuje čitateľov, aby ho mohli preskočiť.

Skála (1996)

Najlepší Cage, film má všeko čo sa dá od tohto žánru očakávať. Veľké plus za hudbu 87%

Strážci Galaxie (2014)

Mínus - tisíc krát opakovaný scenár, plus - audio vizuálna stránka, herecké obsadenie, hlášky. Proste klasický letný blockbuster - podľa mňa keby to malo lepší scenár a lepšieho zloducha tak 90 %, takto len 80 % Celkovo spokojnosť a poctivé 4*. Na to, že to je Marvel, tak super