Perníkový táta (2008) (seriál)

To, že jsou seriály na úrovni hollywoodských trháků již není nic nového, stejně tak, fakt, že některé svou propracovaností a inteligencí, většinu filmových trháků strčí do kapsy. "Perníkový táta" je přesně ten příklad a i když z něj nejsem odvařený, jako většina přítomných, jeho kvality jsou nezpochybnitelné. Výborní herci, propracovaný scénář a prakticky v každém díle nějaké další překvapení nebo nečekaný vývoj postavy.

Gang policajtů (1997)

Pro mě prakticky neznámý, ale nebývale poutavý thriller o zkorumpovaných poldech, kteří si po jednom "melouchu", zachraňují zadek tím, že hledají z koho by udělali vraha své poslední oběti. Belushi super, scénář slušný, ale ke konci film začne mírně ztrácet dech. Přesto povedené.

Vrtěti ženou (2011)

Zábavná romance o vzniku ... vibrátoru. Je zajímavé sledovat, jak se před mnoha desítkami let stavěli k ženskému orgasmu, ale jinak se ve výsledku jedná o standardní romantiku v historických kulisách.

Lekce neslušného chování (2008)

Průměrná komedie o rozverné dívce, která se přižení do anglické, zásadové (rozuměj nudné) rodiny, jejíž život svým svérázným životním stylem, převrátí naruby.

Hrdinové (2010)

Pohled na skupinku kamarádů, jejichž bezstarostný život plný dobrodružství a zábavy, naruší tragédie. Zbytečně nevýrazné, bez "větších" nebo pamětihodných scén, ale na jedno podívání slušné a nenáročné drama, pro celou rodinu.

Jako bych tam nebyla (2010)

Depresivní a otevřené drama o učitelce, jejíž život se změní ve chvíli uvěznění skupinou vojáků, kteří si z ní udělají svou "hračku".

Drsňačky (2013)

Čekal jsem peklo, ale nakonec to nebylo tak zlé, jaká byla očekávání. Sandra zde trochu znásilňuje svou postavu ze "Slečny drsňák" a McCarthy kleje a vypadá děsně, ale přesto film docela zabavil a překvapil tím, že se nebojí přitlačit na pilu a to převážně na poli nadávek a vulgarity, což mi na filmu sedělo asi nejvíce. Neškodilo by tak o půl hoďky zkrátit, ale jinak se jedná o slušnou a nenáročnou zábavu.

Vlčí bouda (1986)

Jako pokus o český horor zajímavé, jako film, průměrné. Ale atmosféra by se občas dala krájet.

Mother's Day (2010)

Další z řady hororů o psychicky narušené rodině, která má zálibu v terorizování nevinných spoluobčanů. Zbytečné dlouhé a v mnoha ohledech utahané, ale na druhou stranu překvapivě atmosferické a ke konci i napínavé.

Adoration (2013)

Nápad o dvou "milfkách", které se navzájem zamilují do svých synů je neobvyklý, ale film jako takový, je předvídatelný až hanba. A holky se také moc nepředvedly. Pro ženy ve věku hlavních představitelek určitě poutavější než pro mě.