Království (2007)

Výbornej film o tom, že se svět řítí nebo spíš už je v pořádným průseru.

Kytice z tisíce a jedné noci (1974)

Hrozný, já nevim, ale hrozný. Já na to dokoukal snad jen protože mě bylo v noci tak blbě, že sem nemoh spát. Ale je fakt, že sem se u toho docela nasmál, hlavně té logice a tomu, že tam všichni byli smutní, ale když šlo o mrd, tak najednou všechno v poho. :))) Jen mi pak mrzelo, že ten zrzavej démon rozsekal tu pěknou slečnu na kusy, chuděra. To bylo smutné:(((

Hvězdný prach (2007)

Super pěkná pohádka. A Rober De Niro alias kapitán Buk byl bezkonkurenčně nejlepší :))))

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Bylo to zdlouhavý jak sviň, ale tak hustě a s tak hustou pointou, že mi ty kecy kolem byli úplně fuk, protože s kina jsem šel a jak vidno i všichni kolem mě, s velmi upřímným úsměvem na rtech. Bomba!!!

Saw 3 (2006)

O nic míň kvalitní zakončení série s výbornym rozuzlenim. Každej díl byl trochu jinej, ale i když trojka vysvětlovala efektními návraty díly předchozí, i její konec nebyl úplně předvídatelnej, snad kromě toho, že happy end toho asi nebude:))) Ale znova už se na to dívat nebudu, při titulkách jsem se necítil zrovna na veselej taneček bongo bongo .

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Když už jsem myslel že bude následovat finální bitva a finish, naskočila na plátno hláška "10 minut přestávka" hahaha, takže jsme v půlce filmu ?! Bylo to hodně moc dlouhý, dost nudný, bylo tam stejně zvratů jako v minulých dílech akce, bohužel ale akce tam bylo 10x mín, než v minulých dílech zvratů. A skoro mě přišlo, že hlavní roli maj ty dva debílci plešatej fousáč a hubenour se skleněnym okem, ty byli aspon občas vtipný. No a psycho scéna s 50ti Jackama Sparrowama, která mě přišla nejdřív pěkně trapná, byla nakonec vlastně asi to nejlepší z celýho filmu. Bohužel, tohle se mě fakt nelíbilo a lituju že jsem nepočkal rači na DVD, fakt to za to nestálo.

Spider-Man 3 (2007)

Ách jo:( Já to věděl. Jednička super, dvojka výborná, trojka....utahaný, nezábavný, ani akční scény mě moc nebavili. Něco podobnýho se konalo i u starý série Supermana. Hrdina přičuchne k odvrácenej straně, k jinej ženskej....no úplně jak přes kopírák...Stejně tak už po třetí tentýž vývoj záporný postavy : hodnej - zlej - vlastně hodnej, jen to tak během celýho filmu nemyslel. Dávam dvě hvězdičky, jednu za šéfredaktora, ten byl aspon fakt vtipnej...no a druhá....chmm chmm...no jasný, druhá je pro Bruce Campbella, ten byl taky stejně jako v minulejch dílech vtipnej, ghuhuhu....nikdo jinej hvězdičku už nedostane!!! Protože všichní ostatní tam pořád jenom bulí a bulí.

Sunshine (2007)

Smutný,utopický,do poslední chvíle napínavý nádherný film plný speciálních efektů,obětovaných životů a naděje. Bomba!....pravda ale je, že ten ohořelej dement mi přišel taky trošku zbytečnej :)))

Sejmi eso (2006)

Podle ukázek jsem čekal akční smršť plnou krve ala Tarantino, ono to ale zas až tak akční nebylo, což ale ve finále nevadilo. Efekty, kamera a muzika super, to že Afflecka zabili už na začátku mě vůbec nevadí, spíš mě to potěšilo hahaha...zase, kterej herec si zahraje mrtvolu, co klape pusou. Pointa filmu úplně geniální! Málokterej film má dost dobrej konec, ale tenhle ho má výbornej. Jinak ve filmu se střídá v podstatě děj, vysvětlování, akce, sranda i sentiment stejně tak jako se proplétají "osudy"...spíš kulky...všech zůčastněných. Prostě přijde mi, že tam bylo všeho tak přesně akorát. Jen teď nevim, jestli byli úchylnější bratři Tremorové nebo ta babka s žužloněm ve vaně...resp. její retardovanej kund-fu vnouček.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Hvězdná pěchota (jedinčka) můj mooooc oblíbenej sci-fi. Jo sice naivní, blbý herci, ale prostě bomba masakr, efekty, super!!! Že bude dvojka shit jsem ale věděl. Na rovinu, neviděl jsem to. Přesněji řečeno viděl jsem asi pět minut na nějakym německym kanále, kde stáli náký srandistí v uniformách z prvního dílu, zkovaný za nějakejma krabicema a za tímto vším na plátně promítaný scény brouků z jedničky. No strašný. Jednička byla nominová na Oscara za efekty. Ovšem tohle je pravej opak.