Batman a Harley Quinn (2017)

2 hviezdičky aj to iba kvôli tomu, že je štvrtok. To čo by vystačilo na 20 minútovú epizódu, tu natiahli na hodinu nudnej vaty.

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Jedna z najodpornejších reality show. Zoberú jednu "dobrú" rodinu a jednu "zlú" rodinu a ich zmiešaním človek sleduje zvrátenú psychologickú orgiu psychicky nevyrovnaných účastníkov. Je dosť smutné, že väčšina manželských párov tvrdí, že práve táto zvrátenosť je ich posledná šanca na záchranu vzťahu. Že je to najmä show než realita svedčí aj prípad samovraha, ktorý počas nakrúcania spáchal samovraždu kvôli zasahovaniu režiséra do tejto reality.

Playmobil ve filmu (2019)

Dánsku stavebnicu sme vymenili za nemeckú, aby sme sa znovu vydali na interaktívny marketingový výlet do detskej fantázie. Tu sa však podobnosť s Lego movie končí nakoľko kvalitatívne je Playmobil na oveľa nižšej úrovni. Hračka Playmobil síce nie je tak kreatívna ako Lego, no schopný filmár by dokázal z toho urobiť dobrú magorinu, ktorá by zabavila aj dospelého diváka. Takto sa jedná len o detskú jednohúbku s príšernými pesničkami.

2020 (2020)

Absolútne nechápem, čo toto amatérske video tu hľadá, to už sem tiež dávajú každú blbinu. Bolo to tak nudné, že som si to musel dať na dvojnásobnú rýchlosť, aby to čo najrýchlejšie ubehlo.

Ant-Man a Wasp (2018)

Komiksová bizardnosť s dobrou akciou a trefným humorom. Avšak nezaujímaví, o ničom záporáci.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

V zaujímavostiach som sa dočítal, že vyšetrovatelia sa sťažovali ako ich vo filme vyobrazili a ani sa im nečudujem. Keďže film potreboval nejakých antagonistov, tak z vyšetrovateľov urobili pekné svine, nehovoriac o takej filmovej blbosti, kedy sa súdny proces začne bez doložených dôkazoch, ako je poškodený motor, ktorý z rieky vytiahli v hodine dvanástej, čo na poslednú chvíľu zvrátilo výsledok pojednávania. Nato že je film skôr taký pasívny, nenudí a plynie, čomu dopomohla aj primeraná stopáž.

Cesta kolem světa za osmdesát dní (1956)

O tú polhodinku by sa aj dala skrátiť táto cesta. Už len úvodný 5 minútový prológ je úplne zbytočný, nič do samotného príbehu neprinášajúci. Naopak zas chválim ukázanie krásnych scenérii krajín a aj ich kultúru, keďže ide o cestovateľský film, takže tieto pasáže mi zas prídu dobre spracované. Je to tak medzi 3 a 4 hviezdami.

Kuchyňa (2018) (seriál)

Tentokrát kopírujeme niekoľko rokov starý ruský seriál a výsledok je bez prekvapenia podpriemerný. To čo v pôvodnom seriály fungovalo tu škrípe a to najmä "vďaka" nášmu slovenskému netalentovanému hereckému obsadeniu. Spišiak, Čekovský, Kemka, Latinák - hlavné postavy, ktoré to majú ťahať, to celé zabíjajú. Potom je tu ešte Dejdar, u ktorého mi nevadí ani tak jeho prehrávanie ako to, že je Čech. Nechápem prečo do skoro každej slovenskej produkcie musíme pchať českých hercov.

Ben Hur (1959)

Tieto staré filmové eposy sú maratón dopozerať. Najviac som sa tešil na poriadne konské závody a po dlhých 2 a pol hodinách som ich aj konečne dostal. No to nebolo veľkolepé finále filmu, lebo potom nasledovala ešte takmer hodina ďalšej zbytočnej vaty, ktorú som dopozeral už len z nudy.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Myslel som si, že ten film pošlem do čerta hneď na začiatku, a to kvôli postavám. Tá vidliacka rodina ma štvala a tá dobrá rodinka ma štvala ešte viac tou svojou tupou dobráckou naivitu, kvôli ktorej si nechali srať na hlavu, pričom každý normálny človek by s tými vidlákmi vyrazil dvere. Nakoniec postupom filmu si ma ale tie postavy akosi získavali a liezli mi na nervy čoraz menej. Tvorcovia sa dosť vybláznili pri Krampusových pomocníkoch, čo však išlo zas paradoxne na úkor Krampusa, ktorý bol až moc nevyužitý, čo považujem za najväčšie mínus filmu. Vlastne on tam ani moc nenastrašil. Tak premrhaný potenciál. Práve preto je to skôr priemer, i keď dal som 4 zhovievavé hviezdičky.