• Fantasy

Tak fajn (2012) odpad!

Měl jsem v plánu okouknout konečně nějaký "Maďarský" výtvor... Trailer jasně řekl, že tahle herecká skvadra drevokocurů nebude to pravé ořechové. Určitě až se někdy odhodlám vyzkoušet nějaké ty drogy, tohle si rád pustím :p

Farma (2012) (pořad) odpad!

Neuvěřitelně hloupé, primitivní a sprosté. A všechno to korunuje feťácká troska Pergnerová, který mám totálně plný zuby.

Kocour v botách (2011)

Debilovina nejhrubšího žita. Nevím, odkud jste vzali, že je tohle vtipné, protože já se ani jednou nezasmál. Navíc dějová linie byla totálně děravá a debilní.

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Rudo z Ostravy, zabal to... Nestojíš ani za tu stovku a tvé ubohé písničky taktéž.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Mělo to skončit už mnohem dříve. Od třetí série se na to už nedá koukat a vrcholem je 7. řada, kterou bych hodnotil odpaden.

Sněhurka a lovec (2012) odpad!

---> Film byl viděn v kině za 140kč<--- Jestli někdo řekne, že Kristen Stewart hraje dobře, tak ať si jde opráskat hlavu o záchodové prkýnko a strčí si propisku do nosu. Stručně: Huda, Herci, Okolí, Kulisy, Efekty a vlastně 99% filmu stojí s prominutím za ho*no. Rozsáhle: Ta pitomá kr*va Stewart by nezahrála ani sebe. Je nekonečně neschopná a člověk si říká, že se musí k nějakému tomu filmu pro*ukat. Je to tak špatná herečka, že odmítám už vidět jakýkoliv film s ní. Hudba je nepasující, neohorázně odporná a špatná. Jak když někdo natáčil zvuky z dámského záchodu. Efekty jsou nehorázně levné a aby toho nebylo málo, rádoby "drahé" efekty se střídají s naprosto obyčejnou krajinou jak z Jížních čech. Kamera při byť jen lehce akčnější scéně chytá epilepsii, která dosahuje neúnosné úrovně. Herci, v čele s tou ženskou opicí, jsou naprosto zfetovaný. Musí jezdit na perníku, hašiši, vodce a marihuaně v jednom Dialogy.... Už dlouho jsem neslyšel debilnější rozhovory... Vážně ne. Tenhle film je katastrofa. Odporná debilní, stupidní a žumpovitá katastrofa, kterou by nikdo a nikdy neměl vidět. Kristen Stewart je nejneschopnější a nejubožejší herečka světa.

Za plotem (2006)

Stupidní... co více dodat

Kocour v botách (2009) odpad!

Akorát jsem to dokoukal, protože ležím doma se zápalem plic... Musel jsem tento film několikrát stoupnout a řádně se nadechnout, protože tahle mega prasárna mi dosti přitížila. Celý film je jedna katastrofa vedle druhé. Grafika je nehorázně odporná, postavy dementní až skoro debilní, příběh je postižený, dialogy jsou jak po mrtvici a hlavně.... ALE HLAVNĚ hudba! Ty wole, jak ta pitomá kr*va zpívala v tý hospodě... to sem stopnul asi 12x, abych to rozdejchal. Jenom zhulený a nebo totálně ožralý jedinec je schopen hodnotit tento blivajz více jak jednou hvězdičkou. Vidím tu dokonce, že tu někdo dal 5 hvězd. Tobě radím, aby si už nikdy nekombinoval LSD, Vodku, Marihuanu, Hašiš, Perník, Kokain, Crack, Rohypnol, Ferneta, Rychlý špunty a Pervitin dohromady. Ty si se snad zbláznil ne??????