• Pohádka

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Dobrý, ale jednou asi stačilo. Oproti jiným novinkám se na tuto pohádku dá dívat.

Nedotknutelní (2011)

Úžasný film, krásná atmosféra. Spojení této dvojice se skutečně povedlo. Film jsem viděla několikrát a stále mě baví.

Muzzikanti (2017)

Od tohoto filmu jsem opravdu nic neočekávala, nakonec to bylo celkem fajn. Taková oddychovka s pěknými písničkami, děj filmu nic moc, ale oceňuji krásnou přírodu a výkony některých herců, kteří potěšili.

Jack Irish - Last Rite (2018) (série)

Výborné, ještě lepší jak předchozí série. Seriál má spád, vtipné dialogy i překvapivé momenty. Seriál jsem zkoukla během dvou dnů. Budu se těšit na další sérii, pokud bude.

Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)

Výborné herecké obsazení, perfektní výkony. Představení se moc podařilo.

Bez poskvrny - Série 2 (2016) (série)

2. série je ještě lepší jak ta první, přesně těch 8 dílů stačí. Má to spád a výborné herecké obsazení jako v 1. sérii.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Tak jsem viděla kousek a stačilo. Myslím, že milovníci klasického survivoru ani více neunesou. Nevadí mi napodobeniny, ale rozhovory během soutěží - to mě opravdu neoslovilo. Hlas moderátora je dost nezáživný a to jsem byla zprvu potěšena, že to není další profláknutá tvář. Bohužel, dávám hvězdičku za snahu a za krásné prostředí.

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Jedna z nejoblíbenějších. Sice většinou studiová, ale i přes jednoduché texty, sleduji tuto pohádku při každé repríze. Pěkné písničky I humorné scénky, prostě pohádka k odpočinku.

Zázračný nos (2016) (TV film)

Československá pohádka se mi líbila. Jen mi jako vždy vadí dabování českých herců a opačně. Naštěstí jsem se dívala na STV, kde je tento poměr menší. Děj pohádky je celkem fajn, oceňuji především výkony slovenských herců, i když pro někoho nemusí být až tak známí. Kdyby byla pohádka o trošku kratší, dala bych ji i vyšší hodnocení.

Polda (2016) (seriál)

Přijde mi to jako napodobenina jistého seriálu, až na občasné vtipné momenty docela nuda.