• Krátkometrážní

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Timur mě opět a zase zklamal. Je naprosto zřejmé z jeho minulé tvorby, že se rád vyžívá v těch zpomalenejch a přehnanejch efektech, což tady taky potvrdil, jenže to k nálepce solidní film určitě nestačí. Zde sice lítaj hlavy, těla, koně a nevím co dál, přesto je to celý úplně o hovně. Hlavní hrdina naprosto nesympatickej, příběh a scénář opravdová trapnost. Jediný, co se mi poměrně líbilo byl ten citát na začátku a na konci. Souboje s těmi zmíněnými efekty nepříliš zábavné a ještě k tomu, když mělo přijít na největší souboj, tak ten tam asi tvůrci úplně zapomněli dát. Vedlejší postavy a záporáci nezapamatovatelné, nudné až na jednu. A to je upír v podobě Dominica Coopera, jelikož ten zahrál opravdu skvěle. AL:VH je další efektní sračička, která nemá pořádnej příběh a bohužel nic navíc, takže nemá na čem stavět, a tím pádem se odsoudila k skoroodpadové záležitosti. 20%

Advokátka Věra (1937)

Advokátka Věra by potřebovala trochu více originality a neotřelého humoru. Na to, jak je snímek krátký občas nudí, a to by opravdu neměl. 35%

Agent bez minulosti (2002)

K agentovi Bourneovi jsem se dostal až teď, ale musím konstatovat, že hodnocení tady není extra přehnané i když bych určitě tolik tomu nedal. The Bourne Identity je taková lepší Bondovka, ale s velmi sympatickým hrdinou a ještě hezčí kráskou. Film má strukturu jakoby předem danou, jelikož tady se tolik kouzla vymejšlet nedaj a od Limana zase nemůžem čekat velká strhující překvapení. Ohromila mě Powellova hudba. Přesto dávám 4* a to především za málo Owena a tak trochu si dávám odstup, jelikož v blízké době zkouknu další Bourneovky. Určitě příjemná zábava na večer. 75% ........... Po zkouknutí dalších dílů(s Mattem) snižuju o hvězdičku, jelikož Greengrassovy filmy jsou akčnější, nápaditější a Ultimátum je hodně solidní záležitost. 70%

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Do třetice parádní Lawrence, tentokrát i se svým synáčkem Jacksonem, kterej má talent. Ale film je to dost stupidní a humor pořád stejný. Nic se nemění. Dal bych to tak na úroveň jedničky. 40%

Agentky D.E.B.S. (2004)

Bohužel největším záporem byla ta první polovina filmu, kdy jsem se fakt nudil. Pak začli holky lezbit jak o závod a už se to o dost zlepšilo. Chtělo to, ale více lezbiček a lezbických scén. Ale jinak docela dobrý. Na Brewster i Foster se pěkně koukalo. No a vlastně taky na konci chyběla pořádná líbačka. Ale nepochybně jsem se bavil. 60%

Agent Orange (2004)

Tony a jeho experimenty. Love it. 80%

Agent v sukni (2000)

Typicky pitomý americký humor + úplně zkažený scénář a režie taky žádná sláva + Lawrence a Long = 40%. Čekal jsem o dost více, ale Lawrence mám rád, takže 1* jsem přidal.

Agent v sukni 2 (2006)

Tak tohle přesně jeden z těch filmů, kde dvojka je lepší než předchozí díl. Lawrence v převleku Bábiny stále v dobré formě. A celkově to bylo vtipnější než jednička. Ještě do toho sexy Emily Procter, skvělá Chloe a k tomu ten pěkně napsaný konec. Tak jsem byl spokojen, ikdyž samozřejmě pořád mluvíme o americké komedii, kde se najde hodně blbostí. Ale pro mě příjemné překvapení. 65%

Alexander Veliký (2004)

Popcornová zábava podobná Tróje, s tím, že jsou oba dva filmy dost přitažené za vlasy. Přesto mě to nebavilo a ještě to bylo hrozně dlouhý. Ani jeden z herců se mi tam nelíbil. A celkově příběh Alexandra Velikého mě nezajímá. 40%

Ali (2001)

Nesmírně natahované a zdlouhavé životopisné drama. Tento žánr filmu je mi jeden z nejbližších, ale tenhle mě tolik nezaujal jako například "Ip man". Pravdou je, že Mannova režie mě nevadí, jenže dost minutek se mohlo ubrat. Určitě takovejch 25 minut. Smith tu je skvělý, ostatně skoro vždy je skvělý. Vedlejší role krom Foxxe mi taky zvlášť nesedly. Přesto pokud milujete box nebo máte rádi Aliho či Smithe, tak toto drama musíte vidět. Mě to bohužel tolik nechytlo a box není zrovna můj šálek kávy. 55%