• Krátkometrážní

Prey Alone (2004)

Výborný. Pointa je určitě originální a tímpádem konec se tady povedl. Sám o sobě je příběh sofistikovaný a dokázal ve mně vyvolat pozitivní pocity. Hodně tomu taky pomohly povedené akční scény, ikdyž těch pár nereálností tam být nemuselo. Dále se mi líbila epická hudba, která tomu dodávala ten správnej říz. Určitě zajímavá idea, kterou stojí za to vidět. 85%

O mé rodině a jiných mrtvolách (2011) (seriál) odpad!

Jako komedie je to další česká rádobyvtipná blbost. Určitě je trochu více bláznivá než se obvykle u nás natáčí, ale bohužel kvalita humoru a celkově příběhu(který je ohraný už mnohokrát v každé zemi) je velice špatná. Celej seriál je nudnej, neobjeví se tam nic originálního a ani to není nijak skvěle zpracované. Proto si ode mě zaslouží krásný odpad. 10%

Jak dostat ptáčka do nebe (2007)

Určitě bych to na Oscara neviděl, jelikož to nijak výborné není. Pointa mi nepřišla úplně moc zajímavá a zpracování taky nijak zvlášť úchvatné. Líbil se mi pan Mouton, nebíčko a samozřejmě konec s trochou dávkou "bloodymary" za kterej přidávám třetí hvězdu. 50%

Nový kluk (2007)

Ano, přesně tak. Je to přesně ten snímek z kterýho si každý odnese, co chce. Tady se ukázalo, že film nepotřebuje pořádnou pointu, pokud je výborně ztvárněn. Barva není problém, to lidi občas jo. A ten chvat s tím prstem bych chtěl umět. 75%

Arka (2007)

Hodně povedenej krátkometrážní film. Jonkajtysovi se povedlo tu "vymřelou" atmosféru v čele s Quijoteovským hrdinou vykreslit bravůrně. Dokázal určitě v nejednom z nás vyvolat nějaké ty myšlenky o konci světa. Hodně tomu taky dodávala hudba, která je výborná. Konečná pointa velice originální, což je moc fajn, jelikož není lehké natočit něco originálního. 85%

Pevnost Boyard (1998) (pořad) odpad!

Starýho Boyarda jsem neviděl, ale tohle je hrozná blbost. Dědeček ve věži mi přijde jako sklerotik, co si toho moc nepamatuje, Paklíč z tou blonckou tam lítaj jak utržený ze řetězu a s nima samozřejmě tým, který se snaží stihnout za pomocí překážek vyhrát peníze. Nelíbí se mi ani celkově ta soutěž. Vlastně, že jeden tým plní úkoly a nemá žádného oponenta. Tím jsou samozřejmě čas a různé úkoly. Jenže já mám radši když proti sobě stojí dva či více týmu nebo jednotlivců než jeden tým. Tohle je dost velká nuda. Doufám, že v tomto televizním čase na Coolu vrátí brzy SURVIVOR, protože tomuto pořadu se budu vyhejbat. Jooo a samozřejmě největší suchar je ten moderátor. 5%

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Stará klasika, která mě bude bavit vždycky. Akorát je škoda, že se netočí nové díly, protože už vím, jak to vždy dopadne. Ty nový pořady jsou oproti tomuhle k smíchu. 100%

Morgan and Destiny's Eleventeenth Date: The Zeppelin Zoo (2010)

Za ty docela zajímavý žvatlaniny tu jednu hvězdičku dám, ale jinak mě to vůbec nebavilo. Pointa hrozně blbá, střih je hrozně rychlej a tenhle styl natočení se mi vůbec nelíbil. Určitě je to originální, ale na mě to neudělalo žádný dojem. 20%

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

POZOR TENTO KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!.... Mikronésie je výjimečná po většine stránek. Samozřejmě rozdělení do kmenů, kde jedni jsou fanoušci Survivoru a druzí hráči, kteří už někdy tuto soutěž hráli, ale nedotáhli to do vítězného konce. Sice jsem některé řady neviděl, takže takovou Ami, Fairplaye, Elizu nebo Cirie jsem neznal. Mikronésie sama o sobě je velice působivá. Krásné pláže a okolí. Nutno dodat, že nechybí ostrov vyhnanství, kde se dal hledat symbol imunity. Přišlo mi akorát, že k tomu aby ho někdo našel byla potřeba větší fyzická a plavecká zdatnost, takže si neumím představit Cirie, jak ho tam hledá. Po dvou dnech jsem si hned vyhlédl favority jak od fanoušků, tak i od favoritů. u fanoušků to byl silák a zároveň docela dobrej taktik Joey, učitel aerobiku Jason a prohnaná Nathalie. U favoritů samozřejmě můj oblíbenec už z Fidži Yau-man a chytrý Jonathan. Bohužel situace se nevyvíjela pro mé favority příznivě. A nakonec se z toho stal dost kontroverzní díl Survivoru. Zaprvé se ukázalo jak jsou ženský prohnaný a chlapy naivní a hloupí. Potvrdilo se to u Ozzyho, Jasona a samozřejmě úplně nejvíce Erika. Zadruhé mě štvalo, že se tu přihodilo mnoho zranění, kvůli kterým odjeli velice dobří hráči. Finále docela překvapilo a zároveň zklamalo. Do takový půlky jsem opravdu nechápal, proč je tento díl tak oblíbený, ale pak jsem pochopil. Kmenovky byli parádní. 90%

Noc oživlých mrtvol 3D (2006) odpad!

Dávám tomu jeden hezkej odpádek. Sid Haig je tady otřesnej. Ale je to taky tím, že měl hrozně napsanou postavu. Scénář je brutální sračka. A nesnáším pomalí zombíky. Sotva se pohybujou a myslím, že by je zmlátil každej. Ještě k tomu, jak trapně vydávají zvuky. Hřebíček na hlavičku tomu uhodila poslední scéna. Ta mě hodně pobavila, až jsem uvažoval o 1 hvězdičce, ale nakonec ne. Přece jenom je to moc velká pitchovina. 10%