Sucker Punch (2011) odpad!

ježiši marja,jak já se modlil za závěrečný titulky,jsou filmy,kterým dám odpad a bude mi jich líto,ale když uslyším název Sucker punch,tak budu mít osypky snad ještě týden

Něco jako komedie (2010)

čekal jsem od toho mnohem víc,nejlepší byly snad ty dva krátké foto příběhy na konci :(

Kurýr expres (2010)

neurazí,neusnul sem u toho a občas se i pobavil :D 3* stačí,víc ani míň

Světová invaze (2011)

4* a to za nejlepší zpracování filmu s mimozemšťanama a za kameru,která nebyla umělá,tím,že kamara byla přímo v boji a když se někam běželo,tak se kamera klepala,nejela na vozíku,nenašel sem jedinou chybu co se kamery týče a díky tomu mě celý film dostal a hlavně nenudil. Po přečtení několika komentářů jsem nucen svůj komentář trochu zvětšit. Bože lidi to jste tak hloupý??? Jak jako že se kamera klepe?? Ježiši je to film,kde figurují vojáci,takže v přestřelce asi nepojede kamera na motorce za mariňákama kteří se přemisAťují na místo,ale poběží za nima né??? Natoč vlastní film,kde bude přestřelka a při přesunu jeď na vozíku(prostě se nepřemisťuj nohama) a půlka obecenstva tě pošle k šípku,že to není vůbec reálný. Vždyť ty rozklepaný záběry nemaj za úkol tě naštvat,ale vtáhnout do boje,to seš tak zhýčkanej,že když nemáš super nerozmazanej záběr,tak je celej film na prd a dáš mu 1*??? Můj komentář k tobě DaViD´82 je 1*,protože už z pohodlí svého domova nepoznáš kvalitní záběr a že já to kvalitně viděl (Blu-ray 1080p rozlišení-LED TV 118cm,5.1 repro:jako v kině kamaráde,už jen ten popkorn k naprosté dokonalosti)

Experiment (2010)

tak tohle mě chytlo,po dlouhé době film,který mi vůbec stojí za komentář. U filmu sem ani chvíli nenudil a čekal,jak to všechno dopadne,konec byl podle očekávání a navíc další plus pro film je to,že končí tak,jak by končil i v normálním životě. To a dá tamto a tamto zas tohle a nikomu se nemůžeme divit. V jejich situaci bych reagoval stejně. Herci podali výkon,který sem jim sežral i s navyjákem. Prostě 5* a nikdo mi to už nikdy nevymluví

Vzpoura strojů (2009)

námět dobrý,ale spousta chyb ve filmu,které byly tak velké,že jsem je zaregistroval i když jsem se filmu věnoval jen na půl,byly by to jen dvě hvězdy,ale líbilo se mi,jak na konci ulítla frajerovi půlka hlavy

Gulliverovy cesty (2010)

do posledních 10 minut to bylo aspoň za tři hvězdy,leč závěr filmu mě položil stejně jako závěr filmu Proroctví s Nicolasem Cagem. Oba filmy končí víc než stupidně a jen má náklonnost k herci Jacku Blackovi mi nedovolila dát odpad-škoda :(

Méďa Béďa (2010)

nám se to moc líbilo,po dlouhé době film,který si zaslouží žánr rodinný,je to film pro celou rodinu a kdo hledá chvíli klidu,tak ať posadí prcky před telku a hodinku a čtvrt o nich nebude vědět. Méďa táhne tak jako dřív a i když je pár věcí které mě nemile překvapily(Želóstonský park??? Kdo to překládal a Anna Faris-díky bohu,že má jen malou roli),tak hodnotím celý film jako velice zdařený. Nemůžete na to koukat jako na film,ale na pohádku(protože původní Méďa byl pohádka)

Bastardi (2010)

4 hvězdy už jen za odvahu to natočit. Ten kdo dal tomuhle filmu odpad asi nepochopili,zrovna na tenhle film nemůžete čumět jak na sračku,ale na realitu a pokud je ti realita lhostejná,tak si dávej odpad,ale už jen proto,že to někdo natočil a dotáhl do konce je velký úspěch pro naši kinematografii,jo a jinak každej film má chyby,menší i větší,ale prostudovat wikipedii a naučit se ty cizí slovíčka umí každej z nás a pak si tu budeme hrát na extra filmový kritiky??? Ubohost větší,než film který má hodnocení 51%