Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Pro milovníky tohoto žánru a jeho oblíbenosti v době vzniku snímku vcelku slušné pobavení, dnes už je to překonáno!?!?

Rampage Ničitelé (2018)

Ze začátku jsem si vzpomenul na King Konga. , ale další rozvíjení příběhu mne vcelku zaujalo a šlo to sledovat !? Nic k zamyšlení, ale já mám tyhle oddychovky vcelku rád!!No je to taková drsná komedie pohodovka!!

Pistolnice Jane (2016)

Obtížně sledovatelný a i utahaný , či pomalý děj !!Jsem zklamán, čekal jsem víc!?!?

M*A*S*H - Big Mac (1975) (epizoda)

Tak tento díl mne pobavil jako už poněkolikáté co jsem ho zhlédl!!

M*A*S*H - Kontrola (1974) (epizoda)

Tenhle díl neměl takovou šťávu jako jiné díly!?

Hannah Montana (2009)

nejspíš jsem na to starý, nebo předospělý, nespíš je to pro jiný typ diváka proto dávám za něj **!!!Víc nemohu!?!?

Zkrocená hora (2005) odpad!

Ač tam hrají dobří herci!!Tak filmy o bukvicích si zásadně nepouštím a hodnotím záporně protože nemíním podporovat tuto tendenci podporovat a zviditelňovat úchylky lidské sexuality!! P.S.Když je herec normální tak je tu "Mítů! a bukvice maj v pařátech celý filmový průmysl(bohužel??) Už jsem to psal i u jiného filmu , Až pedofilové ovládnou filmový průmysl (jako ho ovládly bukvice) tak nám bude naservírováno prznění malých dědí s tvrzením, že je to "umění" a budou se rozdávat "ceny" vše k tomu v téhle zvrácené filozofii spěje a toho se bojím!!! Nejšetrněji se tohoto problému dotýkali filmař ve filmu "Kód Enigmy" kde se zase ukázal opak dnešních extrémů že lidé byli za tuto odchylku i trestně stíháni a to se mi zhruba nelíbí!! Jeví se mi to že společnost jde od pangejtu k pangejtu bohužel!!

Volný pád (2013) odpad!

Filmy a příběhy o bukvicích nesnáším ,aby se nenormálnosti dávaly Oskary je zhovadilost!! Já sám mám pár známých kteří tuto odlišnost mají , ale nikde se s ní nechlubí a jde se s nimi bavit !!Ale povyšovat tuto nenormálnost nad normální sexualitu a popisovat jejich tzv. problémy je hnus!!! Já je toleruji ale ať se s tím nevychloubají!! Za chvíli budou filmy o problémech pedofilů, i ostatních úchylů !! I když????????

Resident Evil: Odveta (2012)

Kravina , ale kdo má rád zombie a krvavá jatka tak si to užije!!!

Zemětřesení (1974)

V sedmdesátých letech se v Holywoodu s katastrofami roztrhl pytel a tohle je jedna z těch lepších!?