Všemocný (2011)

Příjemné překvapení , začatek nic moc ale pak nabral na obrátkach a potom už sem se nemohl odtrhnout. do posledni chvile sem cekal jaky bude konec. Opravdu po dlouhy době výtečnej film.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Velice zajímavý pohled na rodinu. očima stárnoucího otce. Příběh opravdu není tak silný a ano hlavně to tahle De Niro jak tady už vyznělo. Přiznávám , že sem se díva hlavně kvuli kladnému hodnocení ale čekal sem komedii ale myslím , že tenhle snímek mi dal víc. Líbilo se mi , že film je vyvážený. A proto dávám tolik hvězdiček

Na doraz (2010)

Parádní road movie s humorem který sme videli v Pařbě ve vegas. Myslím si , že k Zach Galifianakisovi jdou role hlupáků ušity na míru. Člověk se paradně nasměje a někdy kroutí hlavou. Jestli se Vám zamlouvala Pařba tak se budelíbit i Na doraz. Ovšem musím říct , že téhle komedii chybí te správný říz co má Pařba ve vegas.

Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)

Tohle je jeden z nej serialů vůbec. Nechapů , že se u nás objevil až ted. Výborné obsaní, skvělí humor ,žádná nuuda a stálé překvapení. A co víc, mě připadá že seriál neustále graduje. A v nejlepším končí, a tak to asi má být. Tento seriál nepotřebuje už další slova.

Hrůzná noc 2 (1988)

no po shlédnutí jedničky mě tento snímek moc nenatchl. Ano více upíru více akce a více brutality ale meně humoru, pro mě tak trochu ztratil nadeh jedničky. ale přesto na staří fimu spokojenost.Efekty dobré , ale podle mě v jedničce lepší. Tady jde proste vidět na prvním dílu , že někdy méně je více.\kdyby se toho drželi tvurci i u dvojky vznikl by určitě další špičkový snímek. Moje hodnocení je mezi 3 a 4 hvězdami

Tři mušketýři (2004)

Čekal sem přepracování Dumasova příběhu do dětské formy ovšem Dysney převzal jen název, Beru to ale porad sem čekal na to kouzlo které v sobě má Donald , Pluto, Goofy a pro mě nejmíň oblíbený Micky ale nějak sem se nedočkal. Opravdu je to jen film pro děti a pokud čekáte , že se film bude rovnat starým příběhům tak čekate zbytečně. Prostě jen průůměr

X-Men: První třída (2011)

Zajímavý snímek. Rád nakouknu do minulosti co předcházelo , ale i když sem byl spokojený s celým průběhem tak je to pro mě nejhorší z XMENů . Ale je to jen můj názor . Možná sem byl přiliš natěšený a očékaval sem nemožné.Nebo mi tam proste chyběl Wolverine :) Každý musí posoudit sám. Ja dávam pruměr.

Ocelová pěst (2011)

Nechápu jak tady někdo říka bez emocí já si myslím , že je tam emoci až až hlavně nakonci příběhu , ale co si budeme povidat hodně předvídatelný film s klišé nepřekvapujícím koncem. No ale mě se líbilo zpracování i herecké výkony. Je to příjemná podívaná hlavně pro mě kvuli boxerskému tématu. Myslím ,že nikdo nemusí litovat když se na tenhle snímek podivá.

Kopačky (2008)

Docela zklamání pro mě . Čekal jsem asi víc. Byl sem silně natěšenej na pořádnou komedii , ale dočkal sme se průměru . Nemužu řict , že mě to mrzi že sem se na to díval je to příjemna odychovka , ale neočekavejte vybuchy smýchu spíš par trapnych situací k zasmaní. Ale pravda je , že film popisuje rozchod a přiznejme se v hlouby duše , v určitých momentech uvidíme samy sebe( ty co si rozchodem prošli)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Užasnej seriál hlavně díky Neil Patrick Harrisovi kterej opravdu vede. Když sem začal sledovat tenhle prubeh bral sem to jako maraton a sledoval jen to dil za dílem ovšem u 3 serie sem se začal nudit ta byla podle mě značně nejhorší , ted nové serie sou o něco lepší ale k prvním dvěma se nemají šanci přiblížit. No myslim si , že kdyby se tu nehodnotil serial jako celej ale kazda serie zvlašt tak by asi neměl tak skvělé hodnocení , protože každej skoukne par prvních dílů a žekne si , že je to užasnej serial , ovšem jak už tu spousta lidí říkala 3 serie už je slabej odvar. Docela mě mrzí , že chtějí tvůrci vymčknout s toho to serialu conejvíc za každou cenu a neví ,že by měli v nejlepším zkončít. Ale bohužel to komerce ato neovlivníme.