Klub 54 (1998)

Cekal sem poradny film z barového prostředí, ale dočkal sem se sklamání. Scenář nic extra. Nic co by zaujalo, obyčejný prostý snímek. Ale obsazení skvělé, kvuli tomu sem se taky vydrzel koukat až do konce. Mike Myers, Salma a Neve Cambell filmu dodali štávu. Zato 3 hvězdy

Muži, co zírají na kozy (2009)

Nevím jak by film uspěl bez tak užasného hereckého obsazení. Člověk se musi trochu zamyslet aby pochopil humor. Ne každeho film zaujme, asi byl zaměřený jen na určitou část diváků. Mě se film líbil tak mezi 3 a 4 hvezdami

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Dobrej průměrnej film. Prostě nadupaná hollywodská akční komedie s několika zajímavými okamžiky, ale nic extra. Brad zahrál dobře líbil se mi ale Angelina mě ničím neuchvátila. Dobře se u toho člověk uvolní a pobaví nic víc nic míň

Babel (2006)

Pro mě emocionálně vyvážený a skvěli film. Prostě drama jak má být. Zajímé spojení několika životních příběhů.

Zámek hrůzy (1999)

Dvě hvězdy za dobré obsazení ale jinak žádná sláva ( a to sem neviděl originál takže sem nemohl porovnat )

Vřískot 4 (2011)

Tenhle film by možna uspěl Před 13 lety kdy frčeli horory typu MLADÍ vs ZABIJÁK. ale dnes naprosto předvídatelný a konec naprosto debilní. Dá se řict že je lepší než trojka ale žádná sláva. Přiznávám díval sem se z nudy na tenhle film a stalo se to co sem čekal - NIC

Jason X (2001)

Ani sem nečekal horor proto 3 hvězdy. Věděl sem že film nebude nic extra ale mě docela pobavil a myslím , že jsou mnohem horší horory s mnohem horsima efektama. . Mě film docela oslovil.

Freddy versus Jason (2003)

Mě se to líbilo i když je pravda je to spis komedie než horor, Ale žádná nuda.A spojení těhle dvou legend musí dostat tolik hvězdiček.

Gangsteři (2010)

Film sám o sobě není špatný , ale nemám nutkání ho dale rozebirat, už nemám potřebu ho znnovu vidět a myslím si ,že za rok nebudu vědět o čem film vůbec je. Film ve Vás nic nenechá. Prostě střílečka a malinkej pofuck. Filmů na takový způsob je nespočet a tohle je klasický průměr.

Machete (2010)

Dost neobvyklí nejdřív vznikne trailer a pak film. ALe Rodriguez nikdy nezklame. Fim který dokáže pořádně pobavit. V některých častech dokazal spojit nechutnost s humorem ,zajímavy. Už ted se nemůžu dočkat Machete Kills Again... In Space!