Černá hodina (2011)

Po shlednutí komentářů sem měl strach se na tenhle film podívat a možná právě proto mě hodně překvapil. Mě se libí hlavně Moskva po vilidnění- úžasnej pohled , a taky me zaujalo, že ve filmu se hodně ohanějí vodkou Standart ( spiš si myslím ,že tehle film je veliká reklama na RUSSIAN STANDARD) Další plus dávám že ve filmu umírají i hlavní hrdinové a že film nekounčí uplným happy endem. Dal bych plnej počet ,ale hvězdičku ubírají efekty ty sou příšerny ( ale co se dalo čekat od takovyho filmu) Já sem se u filmu nenudil a to je zasadní.

Zbloudilci (1997)

Nedoporucuju ztrata casu , ani herecký výkon Diesla to nijka nezachránil , vlastně nebylo ani co zachranovat, chvilemi sem myslel , že Vin je přihřátej. Celý scenář nestojí za nic,

Vyměřený čas (2011)

Zajímavý napad, dobré zpracovaní ale konec:( Docelal sem se tešil až se kouknu ale čekal sme víc

Úhel pohledu (2008)

Dobře zpracovaný snímek s dobrým hereckým obsazením při kterém se nebudete nudit.Ale ja od něho čekal trochu více, s některými přibehy sem se nudil ale celkové rozuzlení ,které vyvrcholilo skvělou akcí mi to vynahradilo.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Kdo v dětství nechtěl být jako oni :)

Klíč (2005)

Supr zvladnuty snímek který budete sledovat se zatajeným dechem. Celou dobu snímek graduje a nejiste předvidáte. A hlavně konečně film který nekončí happyendem.

Nelítostný souboj (1995)

Už název filmu vypovída vše o filmu. Špička herci super scenář a porádná dávka akce. Prostě nelítostný souboj.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Perfekní celá serie a super navazuje na predešlé díly. Dobře propracovaný film nebo spíš vynikající příbeh všech kompletních filmů. Prostě pecka shlídnul sem všechny dily za tři večery.

Jumper (2008)

Mě se film líbil nebyl špatnej ( hlavně díky Samuelovi) , ale přiznejme se, když by někdo z nás měl takovou moc choval by se jako pubertální debil ? No ale to by nebyl film , že jo. Podle mě je to dost postavený na hlavu celej příběh.

Stmívání (2008)

No asi nejpovedenejší díl celé serie. Průměrný film , čekal sem něco jako Interview s upírem ale dočkal sem se zamilováného Happyendského příběhu určeného především pro pubertální holčičky.Tenhle film se vymyká všem kvalitním upírským filmům. Vubec mě nenatchnul a nezachranila to ani akční slabá závěrečná scena.