Taxi 3 (2003)

Nejslabsí ze vsech dílů , nic co by me upoutalo , krome začatku. Čekal sem opravdu víc a tohle bylo važně chbé pokračovaní a pro mě nemělo ani hlavu ani patu . A často sem žasl co režiser do filmu dostal. Jedna hvězda za auto a druhá za par chvili které prijdou vtipné.

Jdi na to (1983)

Pecka film . Na tu dobu bezchybna komedie :D kdyz po tolika letech a nekolika shlednuti se clovek porad smeje a muže se na to divat , to je umění . To se dneska muže říct o malo ktere komedii.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

4 hvězdy za odvahu. Podle mě museli bejt tvurci pekne zhuleny když neco takovyho natočili. Nemuže se to rovnat prvnímu dílu ale i přes to je to zdařilý snímek. Myslím si, že komu se libila 1 a 2 tak si tenhle film nesmi nechat ujít.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Neuvěřitelný. každej seriál kterej je komerečně uspěšnej a prodlužujou ho jen kvuli penězům upadá. Ale simpsnovi? Ted sleduju 12 sezonu a pořád masakr :D

Kontraband (2012)

Velice mě snímek zaujal , i když chvilkama připomínal Italian job ale jinak mě film hodně bavil a doporučuju všem :D

Kamarád taky rád (2011)

Jedna s dalších zamilovanych komedii které se točí jak na běžícím pásu. Ale přiznávám , že stojí za to ho vidět .

Tohle je válka! (2012)

Par vtipnych momentu , Podle mě zaostáva příběh zločince a převládá spíše milostny vztah. Ale občas tam sou vtipné momenty ale nečekejte žádnou pecku.

Kronika (2012)

Zajímavý způsob kamery nízký rozpočet, mlady režiser a vznikl velmi dobrý snímek. Hodně mě překvapil a kdo má rád lehké scifi komix určitě potěší. Kdo by nechtěl s hlavnímy hrdiny měnit :D Ale nečekejte žadnou Marvelovku a snímek u kterýho se rozhodně nudit nebudete.

Vrahouni (2010)

čekal sem to horší uplnej průměr, žádnej zazračnej hereckej výkon ale co by sme od Kutchera čekali ,že jo :) Hodně se mi tam líbil Tom Selleck ten hodne držel film nad vodou. Příjemná odychovka. když nemáte coby.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Pro mě hodně překvapivý propad. Asi protože sem po jedničce čekal ještě větší nářez, ale podle me k prvnímu dílu se nemuže vůbec rovnat. Vubec se mi nelíbí styl akce a neustale zpomalovaní. Plusem je jak jinak herecké nasazení a promyšlená zápletka. Schazel mi nedostatek humoru z prvniho dílu. Ale jinak fajn průměr , ale pokud se rozhodnu podivat se nekdy na S.Holmese tak tenhle snímek to nebude.