Noc hrůzy (2011)

David Tennant Po docela dlouhy době trochu koukatelný film o úpírech. Film jako takový se mi líbil, jak scénář,herci se skvelím DavidemTennantem( mimochoodem ta role mu vyborně padne) ale efekty upíru mě moc nenatchly. Není to žadný odvaz ,ale co se dáčekat od hororové komedie. K originálnímu filmu se to nemůže ani přiblížít. Prostě průmer

Noc hrůzy (1985)

Sem milovníkem hororu s upíry a Tenhle snímek sem videl tak přibližně před 15ti lety a nějak sem zapoměl , že vůbec existuje. pripoměl mi ho až remarke Noc hruzy s Colinem Farellem.Když se ho ted opětovne shlédl vyvolal ve mě zajímavé pocity jak dokazal režiser smychat prvky s horroru a komedie. Řekneme že celý film je taková komedie ale závěr mě opravdu nadtchl. S efekty ,které mě vážně překvapili na svou dobu si tvůrci rozhodně pohráli víc než tvůrci remarku. Celkově shrnuto Tento film si zaslouží silné hodnocení a pro každého milovníka upírských hororů by měl být nepostradatelný. Zkrátka sem se výborně pobavil a doporučuju všem

V cizí kůži (2011)

Už mě unavují filmy s pořád stejným scénářem jak sii lidé vymění těla ( a že jich je víc než dost) ALe když sem videl tenhle, docela mě překvapil ano obsahoval stejné klišé jako ostatní ale přecejenom humor se mi tady libíl víc. Film byl určitým způsobem překvapivý a mě se líbil. A konec jak jinak psychologickým rozuzlením jako v každépodobné komedii. Proto dávám silnější prumer hodnocení ,který si hlavně vysloužili Ryan Reynolds a Jason Bateman. Když mate chvili a chut na pima komedii doporučuju.

Warrior (2011)

Docela sem měl strach si pustit film dlouhy 2 a čtvrt hodiny ale když sem viděl hodnocení řekl em si zkousnu to. A opak byl pravdou ja osobně sem hltal každy okamžik filmu S osudy lidí si scenář moc nepohral a zvolil klasický děj ale film má něco do sebe. Prostě když spojíte Nicka Nolte,Tom Hardy Joel Edgerton ,a MMA velký turnaj vyšel tentoskvělí film. Doporučuji tenhle film má vše co od filmu očekavam, až tak trochu na pro mě nerealný konec.Puvodně sem si myslel že od začatku do konce budou souboje ale film se zaměřuje i na jednotlivé postavy a tose mi líbí i když sou předvýdatelné. Ale beru to a dávám plný počet

A-Team: Poslední mise (2010)

Dlouho sem si tenhle film odmítal pustit a ted toho tak lituju. Je trochu ulítlej ale jinak pecka. Zaujal mě styl natočení ale hlavně obsazení Liam Neeson a Bradley Cooper.Prostě celej film skvělá akce akce akce člověk se nenudí ani chvíli a jako třešnika na dortu Jessica Bell. Pokud máte chut na skvělou akční ulitlou podívanou je to film pro Vás

Requiem za sen (2000)

Zpočátku ničím zajímavý film ale po 15 minutách sem se dostal do děje a vnímal sem o co se režiser Aronofsky snaží sdělit. Jak snadné je propadnout opojnemu pocitu štěstí a blahobytu a jak rychlí a tvrdý muže být pád z vrcholku blaženosti. Při pohledu na tento snímek se ve mísí různé pocity ,které sou podbarveny hlavně skvělou hudbou Clinta Mansella (osobně se jí nemužu nabažit) a nutí mě zamyslet se jaké by měl mít člověk opravdu hodnoty.Jednoznače skvěli film který stojí za skouknutí.