• Krátkometrážní

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

osa Luxor, Hummer, aneb ještě větší zmrd, než jsme doufali. tohle není magie, tohle je snůška naprostých výsměchů.

Čas hrdinů (2011)

tak já nevím, asi jsem se zbláznil, ale nějak nesdílím zdejší zklamání. popravdě na tom filmu není nic moc, co by mi vyloženě vadilo a všechno parádně zašlapalo a zapadlo.. a ten konec? ale jděte, co byste na něm chtěli měnit? u mě dobrý.

Dalkomhan insaeng (2005)

Nekompromisní palba. Nenechte se zmást trošku zavádějícím popisem, kterej u mě vyvolal falešnej pocit, že se bude jednat o zdlouhavou anabázi jedný lovestory. To vše je ale jen v pozadí a vlastně je to i vcelku zástupný. Tenhle film je hlavně o parádní ruční a nejen ruční akci. Doteď nechápu, jak to Korejci dělaj, že každej film natáhnou na dvě hodiny, ačkoliv subjektivní pocit z každý jednotlivý věc je tak někde ke slabší hodince. Ano, opravdu to tak bez zaskřípání sype. A Byeong je už od I saw the devil můj oblíbenec, rozhodně ho budu dál sledovat.

Deddo sushi (2012)

tak tohle byla solidní palba. útoky smrtících sushi a vršení jedný šílenosti za druhou. veselý a hravý.

Dívka z Osla (2021) (seriál)

naivní sračička. a za tu bábu plesnivou (i její dceru osla) strhávám bod. to byla fakt bída.

Drive (2011)

Jsem toho plnej. A nic z toho nehodlám pustit ven!

Elevator (2012)

Sympatickej průměr na večerní odreagování. Herci (někteří) fajn, prostředí logicky taky fajn, příběh stojí za starou bačkoru, ale pár momentů je nezapomenutelných. Obzvlášť scénka s nožíkem v závěru. Každopádně pro fandy filmů ve stísněných prostorách doporučuju. Lepší tři.

Episode 50 (2011)

Boha jeho. Tohle rozhodně nejsou další Grave Encounters. Vůbec nejhorší na tomhle filmu je to, že není vůbec (a tím myslím ani trochu) strašidelnej. Herci se chovaj jak na Matějský, takže jediný, co pobavilo, byli pošahaný černoprdelníci. ruce pryč, zbytečná ztráta času.

Everest (2015)

Kdo má nakoukáno (především skvělý dokumenty od Discovery), tak ví, že film používá celou řadu berliček a zjednodušení (pomalu vyklusávání na summit, pokusy o odtáhnutí někoho z "death zone", veselé skotačení bez masek a brejlí tamtéž, apod.). Ale já to filmu klidně odpustím, protože se chci hlavně bavit a Everest mi poskytl dvě hodiny nefalšovaný, byť nedokonalý, zábavy a radosti. Jo a potěšil Gyllenhaal a jeho asi nejvíc WTF role ever.

Faktor strachu (2001) (pořad)

všem bez rozdílu bych nejradši strčil něco hodně hnusnýho do anusu. amerikn drým, jéah!