• Krátkometrážní

Je to dort? (2022) (pořad)

moderátor právě nejlepší. věřte nebo ne.

Kapka krve (2008)

Tak tohle jo! HK jízda, která nenudí, s parádní hudbou, vcelku zajímavým příběhem a hlavně masakrózním začátkem i koncem. Kolem půlky mi to přišlo trochu natahovaný, nicméně závěr všechno napravil. Jdu pokračovat v jízdě Asií.

La cara oculta (2011)

Od Los Ojos de Julia jsem nebyl u "hororu" takhle nadšenej. Vcelku jednoduchá, ale nesmírně silná a hlavně tísnivě uvěřitelná zápletka s přesahem do psychiky diváka. brrr. Tleskám ve stoje.

La Traque (2010)

Zvířecí hororovka z Francie? Inu, proč ne. Jen příště raději míň cílit na zvukový náznaky (tady spíše způsobený nízkým rozpočtem, než touhou po „překvapení“) a ukázat víc akce, dynamiky, různorodosti. Takhle to pro mě zůstalo někde v půli cesty a nemůžu se ubránit dojmu, že toho tématu šlo (ač jsem si vědom minimálně dvou dalších filmů se stejnou tématikou) využít mnohem líp. Zklamání to vyloženě není, nicméně hvězdu jsem ubral i za to, že od Francouzů tak nějak v těchhle vodách už čekám víc.

Lidská stonožka 2 (2011)

Oproti skvělý jedničce trochu zklamání. Tak nějak mi v tom chybělo to srdíčko, muhehe.

Like House (2021) (pořad) odpad!

dobrý!

Lovci lidí (2008)

Severská hixploit/exploit kanonáda, která mi nedala ani na chvíli oddechnout. Jsem v takhle pozitivním hodnocení asi jeden z mála, ale opravdu si takhle nějak klasickou lesní naháněčku představuju. Akurátní stopáž, vcelku fajn a sympatičtí herci, vidláci naháněči jen o trochu hloupější, než by bylo zdrávo. Nicméně v kombinaci s věrným a prověřeným prostředím lovem zmítaného lesa to tady všechno funguje. Určitě příjemný překvapení.

Luther (2010) (seriál)

Další z geniálních britských seriálů. Chtěl jsem s hodnocením počkat, ale když na konci druhýho dílu zazněli Suede, už jsem to nevydržel. Takže dík za všechny ryby a těším se na další setkání, ty jeden divočáku! edit: Tak po shlédnutí první sezóny musím jen hluboce smeknout, něco takhle epickýho jsem v seriálech už hodně dlouho neviděl!