13. komnata - 13. komnata Kristiny Kloubkové (2024) (epizoda)

Z Televizních novin na Nově mi je na blití. Ale Kristínu má celkem rád i jako tanečnici a právě z těch těch všech malých rolí, co kdy měla, ať už v muzikálu či na obrazovce.

To se vysvětlí, soudruzi! - Paní, vy jste vdova! (2024) (epizoda)

Jak se dostat k většímu státnímu bytu? Soused má techtle i mechtle, a je to gurmán, se zapisovatelkou na byťáku, protože ona je fakt velká holka.... Ale nedostal jsem odpověď, proč ona stále dává elektrické rány a přitahuje blesky. A taky jsem nedostal odpověď, jak je to s tím zlatým vejcem. K tomu jsou i další otazníky, ta údajně utopená manželka Macháčka taky uměla levitovat. 5/10

Boží mlýny - Spící lodě (2021) (epizoda)

Ano tak pochopil jsem, proč se o tom píše jako o Krimi/Komedii. Ale tak jak úplně nemusím Myšičku, tak taková je to komedie. 5/10

Dalgliesh - Vraždy podle návodu – 2. část (2023) (epizoda)

Klub68 a jeho zakladatelka o jeho členech, kterými jsou různí úředníci, advokáti i soudci, leccos ví a proto se jí bude těžko jako vražedkyni soudit. A co to udělá s vyšetřovacím týmem? Adam Dalgliesh je povýšen, stejně tak seržantka Miskinová na inspektorku, takže jak to s nimi bude dál?

Nevinné lži - Hra (2014) (epizoda)

Já jsem si to pustil po 10i letech znovu a přišlo mi to už takové dost emočně sterilní. 5/10

Inženýrství starověku - Jak zlato změnilo svět (2022) (epizoda)

Zlato a jeho zpracování s sebou nese také nové technologické postupy. A navíc se divák dozví, že ne Egypťané byli první šílenci do zlata. Ty nejstarší zlaté špěrky jsou totiž nalezeny v Bulharsku a stáří se udává na 4500 př.n.l., tzv. Varenský poklad.

To se vysvětlí, soudruzi! - Hoří, má babičko (2024) (epizoda)

Konečně celkem zábavný díl, který dá navíc odpověď na samovznícení. Kolik nakonec bylo těch pokusných prasátek? No a navíc mladý inženýr si na konci domluví rande s tou estébačkou a ještě k tomu kdo by čekal její odpověď, že se na něj dá dívat a že nic nebrání tomu, aby měli i intimní vztah. 7/10