Malý Velký Bojovník (2010)

Hm no kdo byl vlastně kdo? všichni měli stejné šedé mundury, tak se v tom vyznej. Chvílemi dost nuda. 5/10

Růžový panter znovu zasahuje (1976)

Šílený bývalý vrchní inspektor Dreyfus čerstvě propuštěný z léčebny řádí jak černá ruka, aby nakonec úplně vymizel i se svým hradem. Chce za každou cenu zabít vrchního inspektora Clouseaua a vypíše na něj i odměnu, takže ho chce dostat kde jaký padouch a to různými způsoby. Tohle jsou s jedničkou dva nejlepší díly celé série.

Čekání na Patrika (1988)

Rok 1988, Pražský výběr je povolený, může opět hrát a může dělat i hudbu k filmům. I k blátivým filmům.

Ten pravý, ta pravá? (2018)

Ahaaa to není hustej John Wick, on tam jen tak Keanu Reeves v obleku vypadá. No a co dál doktore?

Dalida (2016)

Po té čtyřicítce jsem nějak víc semtimentální a mě se to prostě líbilo. Přitom její písničky se tak nějak poslední dobou zapomíná, nevídám je ani na Óčku, což je fakt škoda.

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Po všech těch budovatelských sračkách jako Rodáci nebo Chlapci a chlapi, po Cirkusu Humberto (1988) najednou jako blesk z čistého nebe v r.1989 Dlouhá míle. Přitom Skopal už tu měl nějakých 37 let. 7/10

Milenci a vrazi (2004)

Tak ti nevím. Knihy od Párala jsem nečetl žádné a filmy podle nich byly vždycky takové divné. V kině se mi to moc nelíbilo tenkrát, teď jsem na to omylem koukal v televízi a asi nejzajímavější tam byla dnešní zprávařka z Novy Kristina Bastienová-Kloubková.

Taxi (1998)

Tohle byl neamerický film, na který se chodilo, který zaplnil kina. Pažout 406 v akci. Tady se dají dohromady taxikář Daniel a poněkud roztržitý polda Emil a ten si tu ještě najde i ženušku Petru.

Taxi 3 (2003)

Pažout 406 facelift tentokrát sveze na letiště i starého Slye a ten se ani nepoblinká. Tentokrát tu řádí Santa Klausové na inlinech a navíc obě holky jsou těhotné, Danielova Lilly už a Emilova Petra už zase.

Captain America: Občanská válka (2016)

Jako koukám na to dál, ale Marvel tady vyblil za 9 let už 15 filmů a jeden chce trumfovat druhý akcí a efekty a to jednoho začne už fakt nudit, no ne? Začínáme opět akcí, ale je to jeden velký zmatek. No jo ale ten příběh je tentokrát trochu jiný, chtějí jim vládnout, půlka s tím souhlasí a druhá půlka jaksi nee. Takže kdo se přidal kam, Tony Stark nebo Steve Rogers? Zkrátka na konci si musí dát do držky. Ten konec bych si měl příště pustit ještě jednou. Absence Thora a Hulka, ale zase jako nový je tu Spiderman.