Bravo, girls! (2000)

Zkusim to jejich jazykem - eNVééKáá....Nebetyčně Velká Kokotina!!!!!! Jedna hvězda za snahu udělat "hlavní hrdinku" aspoň trochu inteligentni. Kirsten sem skoro nepoznal, klobouk dolů.

Rec 2 (2009) odpad!

Od půlnoci sem přepínal programy a nic na co by se dalo koukat. Jeden filmík dával, ale ten už sem viděl.Takže dvě ráno. Pustím si nákej horror, nákej krvák, něco u čeho se poseru, něco s napětím Orphanato a řezničinou cokoli typu „of the dead“. Takže REC 2. Jednička stála za prd. Jaká bude dvojka? Za hovno a velký, ani sem jí nedokoukal do konce. Herecekýmu výkovu toho věřícího tatíka sem nevěřil ani za mák. Kamera mě připada hrozně nepřirozená. No prostě nic z toho mi nesedlo.

V tom domě straší! (2006)

Pohádka ne úplně pro ty nejmenší, myslim, že by ty nejmenší měli noční můry o tom, jak je honí všežravý barák. Strašidelný, napínavý, hororový a v pravou chvíli i vtipný filmík. Hodně silný čtyři hvězdy, o kozy skoro pět hvězd.

Austin Powers: Špionátor (1997)

Už sem tuhle úchylárnu viděl asi 5x, včera znova a zítra bych klidně zas. Nemůžu si pomoct, ale Mike Myers alias Špionátor mě dostal. Edit: tak dávám plný počet, jak mužů jinak hodnotit film, na který bych mohl čučet obden?

Paranormal Activity 2 (2010)

Jednička byla super, ale podle hodnocení sem se dvojky trochu bál a odkládal den kdy se na ní mrknu. A ten den přišel a lituju zdracený hoďky a půl. Základ filmu zůstal stejný. Ubylo strašidelných a mrazivých scén nebo spíš zmizeli úplně(to se mám posrat ze spadlý pánvičky????). Ke konci filmu se trochu něco dělo, díky tomu dostává tahle nuda aspoň tu jednu ušmudlanou hvězdu.

127 hodin (2010)

Polovina filmu mi připada spíš jak komedie prokládaná reklamama na nealko. V jistém okamžiku sem opravdu chtěl vstát z postele a dojít si na záchod, s tím že to je reklama. Celý to bylo takový bez štávy, ale koukat se na to dalo. Čekal sem film plný beznaděje, strachu, totálního psychyckýho dna hlavního hrdiny. Surovější pojetí filmu by pomohlo, bez zbytečnýho vyšperkování každého záběru kamery. Vlastně jsem celý film čekal na onen konec. A krajina v Canyonlands fakt nádherná, jinak by to bylo o hvězdu níž.

Machete (2010)

Když o tom přemýšlím, ani nevím o čem to pořádně bylo. Vybavuju si jen, krev, střeva, usekaný ruce, ukřižovanýho Otce, přestřelky jako prase, kozy Linsay Lohan, Mačeta šuká snad všechno co se hejbe, Mačeta je strašně drsnej úplně na všechny a hlavně.....MAČETA NEPOSÍLÁ SMS!!!! :) a tak takhle bych mohl pokračovat. Asi bych jedině vytknul akční scény, občas jsem měl pocit, že cákanec krve na zdi tam byl dřív, než padl výstřel. A trochu bych zpomalil akční scény, byly až moc sestříhaný. Rodriques na nich měl víc zamakat, jinak by to bylo za plno. Vypnul sem mozek a filmík jsem si krásně užil. 4*

Sekretariat: Příběh šampiona (2010)

Všechno se všem daří, všechno všem vychází. Když se něco děje, víte, že to dopadne dobře. Na to, že film je podle pravdivé události, byl natočen až moc pohádkově. Po půl hodině filmu, jsem si přál aby se něco stalo, manžel začal chlastat kvůli manželce nebo prachům, Lane si začla s Malkovichem, pokud možno v přímém přenosu líbačka na tribuně. Něco co dodá filmu trochu štávy a napětí. Ale bez této proměnné se celý film držel při zemi, nic negradovalo. Ale musím vyzdvyhnout alespoň závody koní. Jediný pozitivum, které mě udrželo bdělím. Ale co mě teda pěkně postupem času sralo, byla kamera, co každých deset minut najížděla na detail oka koně. Mimochodem přítelkyně v půlce usnula, že to prej je nůůďóó.

Život (2009) (seriál)

Mrknul jsem na zkoušku na jeden díl(teď mám samozřejmě celou serií), Insects. Úmyslně připomínám, že kvalita byla HD. A to, co jsem viděl se snad nedá ani popsat. Jenom jsem čuměl s otevřenou pusou a hltal vše co se dělo na obrazovce. Precizní a detailní práce s kamerou. Pro milovníka dokumentárních filmů naprostá nutnost. A ještě bych rád vyzdvyhnul konec každého dílu v podobě bonusu, ten si nenechte určitě ujít, stojí to za to. Kvůli tomuhle existuje rozlišení HD.

Sanctum (2011)

Mě se to prostě líbilo. Byl jsem napnut celý film. Už na záčatku mi bylo sice jasný, jak to dopadne, ale to mi vůbec nevadilo. Podvědomně jsem obdival ty magory co jdou zkoumat úplnou tmu bez života a při průseru si drží aspoň špetku zdravého rozumu. Jedno vím určitě, já nikdy jeskynář nebudu, zlatý teplý místečko v kanclu :)