Thor: Temný svět (2013)

Proč by člověk jako já měl druhé Thora hodnotit špatně... dostal jsem jako fanda, to co jsem chtěl, a to jsem se toho bál :)

Vlk z Wall Street (2013)

Trošku jsem se děsil těch tří hodin, ale nakonec jsem se ani chvilku nenudil. Jonah Hill byl poděs téměř jako vždy, ale tentokrát ukázal, že není jen herec do komedií. A Leo byl výborný, ostatně jako vždy.

Wolverine (2013)

zbytečný film možná... sice se tam nejedná o osud lidstva, ale i tak je to velmi zajímavé.... prostě pro všechny, kteří chcou vidět Wolverina a tak dostali Wolverina :)

12 let v řetězech (2013)

To nejcennější, co máme, je svoboda. Můj dojem po filmu je takový, že jsem tak rád za to, co mám. Dokážu si představit tak 12 hodin bez svých malých chlapců. Už vůbec ne 12 dní či 12 neskutečných let. Na konci jsem bulel, jen trochu...

Avengers (2012)

Všichni dohromady, tak to je pecka.... Marvel ví, jak krmit lidi.... a já se nechám krmit rád :) škoda jen, že mají prodaná práva, ještě by to chtělo Spidermana a Wolverina... Snad to někdy klapne :) Ale dalších postav je tam určitě škoda, že tam nemohli být. Ještě bych tam chtěl Ant-mana, Wasp, Falcona a další. Možná by toho bylo až dost :) no uvidíme :)

Jump street 21 (2012)

Jako kluk jsem seriál miloval. Těšil jsem se na film a nakonec musím hořce zaplakat. Ze seriálu nezbylo skoro nic. Trapný humor, trapný konec dvou hlavních postav ze seriálu, byl korunou. Koukat se na to dalo, ale čekal jsem více akce a krimi, ne lacinýho humoru.

Captain America: První Avenger (2011)

Americká komixová ikona. Bál jsem se toho, ale nakonec jsem se toho nemohl nabažit. Nechápu CSFD lidi, za tak nízký hodnocení. Teď už to možná všichni ví jak to je. Ale čekat na Buckyho (ne)konec bylo dost nervy drásající, když člověk věděl, že to přijít musí...

Koupili jsme ZOO (2011)

20 vteřin odvahy a stane se něco úžasného.

Muži v naději (2011)

No nevím. Hlášky dobrý, Vica zatraceně sexy. Ale řekl bych že film pro chlapy a hlavně pro nevěrné muže, aby věděli, že mnohoženství je vlastně super věc a že to dělá každý. Ale pozor chlapy, akorát Macháčkovi to projde :)