Deiji (2006)

DC verze. Nějak mě to minulo, a tak mi na konci bylo uplne jedno co se komu stane

Bláznivá holka (2008)

Proč? Peníze z toho nekoukaj, od začátku je to odsouzeny k neuspechu. tak proč to někdo natáčel. neni to uplne špatný, ale z pohledu originalu... Tam kde original zdima co muze a tim kona sceny nezapomuntelnymi tam amici totalne ztraci dech a nudne kopiruji a jeste k tomu dost spatne. Viz scena u klaviru ci cely zaverecny epilog s vysvetlovaci petiminutovkou i pro ty nejvetsi jelitka. slaby 2*

Na doživotí (2007) (seriál)

"One plus one equals one. We even have a word when you plus one equals one. The word is love."

To, co dýchám (2007)

moderní pojetí kterýmu zoufale schází zajímavý postavy a příběhy

Speed Racer (2008)

Fakt dobrý. nevím co ti amíci zase řešili ale ten film stojí zato, ikdyž v jádru je to strašná kravina

Nikdy to nevzdávej (2008)

No kdyby se me na hodnoceni filmu ptal Hounsou nekde v temny ulicce tak mu dam tech hvezdicek klidne i deset.

Bathory (2008) odpad!

na odpoledne na čt2 dejme tomu ale do kina. omg kam ten svět spěje. víc jak dvě hodiny neředěný nudy a nějakej polívka s jeho vynálezama bo frielka to zachránit nedokážou. Vlastně ta jedna hvězda je ještě moc a za naprosto pitomou poznámku o guinessovce měnim na totální odpad

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Co dodat. vse bylo receno u ostatnich a tohle by bylo noseni drivi do lesa. dokonalost sama

Kouzelná romance (2007)

Opravdu Kouzelná. Miluju filmy ktery jsou schopny me na dve hodiny prenest do jinyho sveta a svuj nakazlivej optimismus na me prenesou tak moc ze je pak nemuzu dostat tejden z hlavy a neustale se debilne usmivam a Enchanted je prave takovej typ filmu. Vynikajici