Okamžik zlomu (2007)

Dobrej film az na ten z prstu vycucanej zaver.

Casanova (2005)

Az necekane prijemna podivana. presne ten typ filmu od kteryho jsem vubec nic necekal a jen jsem nahodou zabrouzdal na HBO a tojle stalo za to

Ztraceni (2004) (seriál)

Co k tomu rict prvni dve serie se mi libili ikdyz ta prvni o dost vic. Zacatek treti to bylo peklo a ted od nejakyho 9dilu uz to ma zase stoupajici tendenci. Napr Flashback Desmonda patri k tomu nejlepsimu vubec. Takze porad 5*. Snad to tvurci nepo*erou. A finale treti serie. super. ale za tu dlouhou pauzu by si zaslouzili hvezdicku dolu:-(

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Prvni serie se mi libila moc a kdyby to i skoncilo tak je to jasnejch 5*. Ovsem z druhou serii uz to jde do kytek a vrchol byl posledni dil, kterej bych rek ze byl suverenne nejhorsi ze vsech a celkove tento serial srazil na uroven vysoce nadprumerne telenovely. Tim padem bych to videl tak 3*. A celkove to jde porad spis ke 4*, ikdyz se bojim ze z dalsi serii to pujde uz totalne do kytek:-( Po třetí sérii končím. je to spíš už je za dvě

Krvavý diamant (2006)

Spíš 3,5*. Leo a Djimon rulezz. Ta Conelly byl spíš otravná než cokoliv jinýho a kdyby tam nebyla vůbec tak z toho mohli bejt i 4*

Horší už to nebude (2006)

Sakra dobrej film. Will Ferrel nepatří mezi mé oblíbence. Ale film byl imho geniální a to i díky němu. Námět i samotný scénář originální a Maggie k sežrání. Jasnejch pět hvězdiček.

Casino Royale (2006)

Tak Bondovky jsem nikdy nemel v lasce at uz kvuli Brosnsnaovi ci az prehnane nerealnym akcnim kouskum, proto u me celou dobu vedl Jason Bourne. Ovsem Daniel Craig spolu s Martinem Campbellem to dokazali!!!! Natocili vynikajici a po vsech strankach vyjimecny akcni kousek ktery me ani na chvili nenudil. Prot zaslouzenych 93%(95 a vic mam jen pro sve nejoblibnejsi tam se bohuzel Bond zatim nedostal ovsem ma k tomu velice smele nakroceno:-)

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Ale jo dobry to bylo jen ve me prevlada pocit ze namet v sobe ma vic potencialu a zpracovani zas az tak uplne nevyslo. Ale i tak 7/10 P.S.: Kterej de*il vymyslel ten název!!!!!!!!!!!! Proc to dealt jednoduse kdyz to jde slozite a imho dost nezazivne. Na Pokoj č.10 bych se nekoukal ale ztraceny pokoj anebo jeste lip Lost room

Dlouhá cesta (2002)

Me se to libilo. Jasne bylo to samy klise, preslazeny, prehanen dojemny... Ale me to ani moc nevadilo