• Thriller

Expedition Happiness (2017)

Odvazte toho psika alespon 2krat prosiiimvas! Jinak verim, ze Helmut Khol tez miloval prirodu...

Bratříček Karel (2016)

Mel jsem strach. ci pouhou obavu? ze tenhle autenticky dokument, natoceny zcasti v polstine, nebude dobre hodnocen v rodnem, dnes uz jen 'Cesku'. Proto jsem se zcela vyjimecne zdrzel nahledu CSFD pred shlednutim. Jsem rad, ze tomu tak neni a Karel zije stale i v rodne zemi, aniz by mu vsak nekdo stavel pomniky. Ci pojmenovaval podle nej Ulice v harmonii s jeho Odkazem a Velikosti. Nas zivot se holt jen tak nezmeni..

Mandarinky (2013)

absolutely top notch film 👍

Rivalové (2013)

5 hvezdicek nestaci...

96 hodin (2008)

film, ktery nikdy vlastne nezacal...:(

Argo (2012)

velice realisticky podana stisnenost a beznadej.. 6 americanu a jejich potencionalni osvoboditele pro ne hledaji cestu ven z iranske pustiny. Snimek s misty az dokumentarnimi prvky s napetim od a do z... p.s. chvilemi to pusobilo az neprijemne, asi diky me vlastni zkusenosti z Egypta..radeji si dam pred spanim jeste nejakou oddychovku..;)

Škola života (2009)

Az do posledni ctvrthodinky si film udrzuje decentni tempo a neni jasne jak to vsechno s nekolika hlavnimi aktery vlastne dopadne. Takze vetsi cast filmu je za 4. Poslednich par minut pusobi jako urychlovac hlavni pointy, ktera je prekvapive velice prostinka. Vlastne zadna neprijde..