Špionky (2001) (seriál)

Nejvíc se mi na tom líbily ty jejich super vynálezy!

Tajuplný svět Alex Mackové (1994) (seriál)

No jo, dětství hodně lidí z nás. Pořád si vzpomínám, jak jsem chtěl být jako ona - Kaluží umějící hýbat předměty :-)

Táta k pronajmutí (2010) (seriál)

jako není to hrozné, ale není to i velmi dobré. Dabing Tylera hrůza, proč tam nestrčili toho chlápka, co ho dabuje v Reaperovi? Todle kazí dojem

Tele Tele (2000) (pořad)

Většina jejich gagů a scének byla geniální. Nechápu ty lidi s odpadem. Podívejte se na tele tele a podívejte se teď, co dávají v televizi. Vážně si myslíte, že je na tom česko lépe? Ale chápu..někteří to psali r. 2003..možná by to chtělo akualizaci

Temnota dětské duše (2006) odpad!

3 dny jsem odkládal dokoukání. Tohle byla taková neprožitková slátanina, až se z toho usínalo

Temný rytíř povstal (2012)

Boží! To je asi podruhé, co jsem si zamiloval hlavního padoucha. Bane byl naprosto báječnej a Catwoman elegantní, krásná, nebezpečná a krásná. Na to, že to někdo kritizuje, jak to není temné a blablabla, byla to fantastická, akční, ztísňující podívaná.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Jsem Charlie. Nebo jsem byl. Už od začátku jsem tušil, že film bude vynikající. Ale nečekal jsem nic tak osobního. Charlie byl vyvrhel společnosti, byl to outsider, který si jednoho dne našel malou skupinku přátel a život se mu zlepšil. Ale pořád, v hloubi duši, byl stejný, měl stejné problémy a těmi se trápil. Film byl podán...ani nevím..kouzelně. určitě tam Emma Watson měla někde v bundě svou hůlku a čarovala. Nebyla to klasická teenage komedie ani drama, bylo to něco jiného a nedokážu popsat, proč mě to tak okouzlilo.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

humor? Sorry, kde? Nechápu jak tenhle rádoby sitcom a debilita mohl vysunout z druhé příčky oblíbenosti Přátele.... Naprostá sračka, souhlasím s lidmi, co tenhle typ humoru srovnávají s dalšími paskvily jako Ulice, Comeback...Hrůza! Tohle je naprostej hnus. Vydržel jsem asi tři díly a bylo mi k zeblití....kam odešel normální sitcom, to nevim...