Thor: Láska jako hrom (2022)

Moc lásky, málo god-butchingu. Oceňuju scénografii a CGI. Obzvlášť se mi líbila černobílá "říše stínu". Herecký výkony až na výjimky cajk. Scénář ale dost slabota, a ikdyž se mi celkově líbí, že k tomu jako ke "komiksárně" přistupujou s nadhledem a neberou se příliš vážně, tak tady už asi zašli moc daleko opačným směrem, a ten humor už tady občas působí jako pěst na oko. Štafetu nejotravnější postavy MCU od Darcy Lewis (Kat Dennings) přebírá Korg (Taika Waititi). Škoda že trochu víc nerozpracovali postavu Gorra. Jeho motivace a přerod na ultimátního zlouna nedává moc smysl.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Spíš špatný, než dobrý.

Love, Death & Robots - Jibaro (2022) (epizoda)

Z omalovánkovýho Avatara se mohli všichni posr*t, jak je prej inovativní a technologickej zázrak a bůhvíco ještě. Přitom nic zas tak průlomovýho nepřinesl. A když se objeví něco fakt revolučního, CGI skoro k nerozeznání od reality, s promakanou fyzikou, tak lidem najednou hrozně vadí "divoká kamera".

Star Trek: Picard (2020) (seriál)

Ve všech směrech selhání. Místo sledování tohohle braku doporučuju shlídnout na YT pár dílů "Picard re:View" od Red Letter Media. Tam je krásně shrnuto, co všechno je špatně a proč.

Star Trek: Podivné nové světy - Duchové Illyrie (2022) (epizoda)

Posádka se stále chová jako banda neprofesionálních nekompetentních idi*tů. Star Trek potřebuje scénáristy, kteří maj alespoň základní představu o tom, jak funguje velení v armádě/námořnictvu, nebo aspoň u policie, protože tohle je fakt amaterismus.

Noční obloha (2022) (seriál)

Další nudný drama s nálepkou "sci-fi". Sci-fi prvky netvoří ani 1% děje. Zajíc v pytli.