Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 4 body
PetuSU
Peta Gluchová
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Drama
Akční
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Československo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Cizinka
(2014)
Misfits: Zmetci
(2009)
Přátelé
(1994)
Teorie velkého třesku
(2007)
Šokugeki no Sóma
(2015)
Mr. Bean
(1990)
Prolhané krásky
(2010)
Sherlock
(2010)
Záměna
(2011)
Dr. House
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(7)
THIO
schutze.san
iMaco
L4WIoO
S*O*L*D*A
KikinaBikina
Pajinka.Netu