Prokletý ostrov (2010)

Vysoce psychologické drama, kterému jde pouze o jedno. Nalhat vám pravdu. Otázkou zůstává co z toho je pravda. Celý příběh okořeňují vzpomínky na válku, na nacisty a koncentrační tábory. Ne shodou náhod vypadá psychiatrická léčebna jako koncentrák.

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Justina Biebera jsem nikdy moc nemusela, ikdyž jsou jeho songy chytlavé mají rytmus a jsou v pohodě. Nevím jestli to bylo z mého vlastního přesvědčení, nebo mě natolik ovlivnilo okolí svými stupidními narážkami na jeho osobu. Jednou jsem náhodou přepla na HBO, kde právě dávali tenhle dokument. Poznala jsem Justina z té úplně jiné stránky. Před tím než se stal slavným taky neměl život jednoduchý a nemá ho vlastně ani teď. Opravdu před Justinem smekám kolik toho dokázal a změnila jsem na něho názor a to doslova. Je z něj celebrita a musí se s tvrdou kritikou ostatních tupců smířit.

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

Bože já se u tohohle seriálu úžasně bavím. A vy co dáváte špatné hodnocení se nemůžete divit, že se vám to nelíbí, když je to točené hlavně pro dětské oči. Děti se na Disney Channel dívají rádi, protože jsou tam seriály a pohádky přesně pro ně. Když už jste z téhle kategorie vyrostli se ku*va nedivte, že se vám to nelíbí a radši se zdržujte komentářů. :D Díky Maxovi jsou díly i výborně vtipné. 5* jak pro všechny herce tak i za některé z vás co namáte rozum :D :D.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Dlouhý film od kterého si nemůžete v podstatě ani nic slibovat. Celou dobu se v podstatě řeší jestli se společnost položí, nebo ne. Zde jde opravdu jen o herecké výkony, které jsou opravdu na výbornou. Shia je můj velice oblíbený herec. Mladý nadaný a obsazován do velice slušných filmů. Finanční drama ze současné doby. 4* za úplně odlišný film a za zvláštně vynikající nápad.

Horton (2008)

Bláznivá a napínavá animovaná komedie. Možná, že na moje hodnocení má vliv i to, že mám pro slony velkou slabost. Kdybych mohla vezmu si Hortona domů. Jako snad v každé animované pohádce moderní doby, příběh končí happyendem. Mám jen jedinou otázku. Co sakra bylo za zvíře ta žlutá chlupatá kulatá potvůrka, která vyluzuje úsměv na tváři snad každému? :D

Romeo a Julie (1996)

Tohohle jsem se bála, jelikož si Shakespeara a zvláště jeho díla Romeo a Julie velice vážím. Myslela jsem si, že přenesením děje do moderní doby dílu nijak neprospěje. Ovšem tady nastává bod zlomu a... možná i střed zájmu. Dílo celé zachraňují jen skutečné verše a Leonadro DiCaprio. Musím navíc uznat, že k němu mohla být vybrána hezčí Julie, ale to už je detail.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Tohle byla naprostá bomba. Tučňák je už tak sám o sobě roztomilý tvor a ještě, když je obsadí do filmu, kde se hraje na city a na lásku. Já jsem si tenhle film velice oblíbila a navíc k tomu ještě šílenec Jim Carrey. No nemám co dodat. Roztomilost tučňáků na 100%. Hned bych si nějakýho vzala domů a to jsem chvíli bojovala s otázkou zda-li nejsou tučňáci animování :D. A moje veliká pochvala patří cvičitelům těchto skutečným tučňáků.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Nejlepší je opravdu až druhá polovina tohohle filmu, kdy se to začíná pořádně rozjíždět. Rvačky, vraždy, policejní honičky a do toho trocha černýho humoru. Co víc dodat? Tohle není ten typ filmu kdy víte již od začátku kdo je vrah ;-).

Pařba ve Vegas (2009)

Já jsem se tak moc těšila na tenhle film už jenom proto jaké skvělé hodnocení zde má a jak moc mi ho doporučovali přátelé. Ovšem výsledek byl: nuda, nuda, nuda. Nezajímavý herci to zaprvé, nápad taky nic moc, a to jak to dopadne jsme snad už na začátku věděli všichni. Alespoň, že na Bradleyho Coopera se dalo koukat jelikož je z nich asi tak nejznámější. Já pořád čekala kdy mě ten film dostane do varu a kdy dostanu pořádnej záchvat smíchu. A ono nic. 2* pro Bradleyho a super výkon v Blackjacku.

Čtvrtý druh (2009)

Poslední dobou tvůrci filmů a zvláště hororů nás diváky straší zvláště mimozemšťany. No jo duchové už vyšli z módy a tak je na řadě nový trend. Nejvíc se mi líbil konec kde herci jasně říkají:,,Čemu ale nakonec vy sami uvěříte je jen na vás." Tak na začátku odkazují na to, že je to podle skutečné události a teď nám dávají na výběr? Jako by sami zesměšňovali to co na začátku uvedli v jasný fakt. Teď se můžeme hodiny a hodiny zaobírat otázkou zda-li jsme, nebo nejsme ve vesmíru sami. Myslím, že film nemá poukázat na herecké výkony, spíše nás má pobídnout k zamyšlení a možná i k uvěření. Ale něco vám povím z představy, že bych měla bejt unesena mimozemšťany mi běhá ale hustej mráz po zádech.