Jumper636

Aleš Pochobradský

Česko

<< předchozí 1 2
    • 29.10.2018  20:59
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Za to, ze nikdo jinej to v CR nedela a za to, jak to zde vsichni hodnoti odpadem ***** ... chapes 5 😀 vyser si voko kritiku!

• 10.9.2018  16:56
    Svět bez obalu (TV pořad) (2017)

Docela vysoká a hodně špinavá hra s informacemi globálních rozměrů. Nevyváženost s jasným cílem ovlivnit diváka. Určitě se nejedná o nestranné reportáže. Na téma "Sever a Jih" klidně pozvou zástupce Jihu a prostor se vyjádřit dají pouze jemu (jedné straně)... Bezpochyby financované politickými angažovanci.

• 6.10.2017  22:31
    Občan Havel (2007)

nemůžu hodnotit kvalitu nebo nekvalitu díla, když v ní je tenhle člověk, můžu hodnotit jen jeho osobu a za tu se jako Čech můžu jen stydět, být svobodný zednář nebo alespoň američan, možná bych hodnotil opačně. Ne, kecám. Lež je lež a za tu se nejen stydím, i když je vyslovoval on a ne já, ale dokonce cítím tu nejhorší lidskou emoci ...

• 12.6.2016  16:02

těsně za hranicí zkouknutelnosti.. od Paramountu, který má nekonečný možnosti asi na horší dílo nevzpomínám. v první hodině jsem usnul asi 17x.. Ničím vyjímečný, chvílema snaha o hlášky slabý jak po šestý zalitej turek. O čem ten film vlastně je? O tom jak se standartně amíci srali do nějakýho někdo něčeho a jak je nám jich líto, když má jeden umřít na úkor stovek mrtvých na opozici? Hmm, za mě ne. Jako hodně dost nic moc.

• 5.7.2015  08:32
    To nevymyslíš! (TV seriál) (2005)

Disaster, k pláči. Viděl jsem ten díl, kde je na konci Suchánek. Všichni prehravali, za to Suchos nehrál vůbec. Hudba, kamera, texty..., zvadl bych to na mobil líp.

• 14.6.2015  22:15
    Jack a Jill (2011)

Al Pacinovi musel režisér asi zachranit děti nebo tak něco, protože pro peníze ani pro dobrej nápad do toho určitě nešel.

• 30.3.2015  23:31
    Hercules (2014)

těsně na hranici dokoukatelnosti. Jednu hvězdu za efekty. Herecký výkony, charaktery a příběh, se rovnají "zklamání" "Nejhorší" díl Spartaka je nesrovnatelně lepší než celý tohle neštěstí (a ještě to zvládli za zlomek ceny a půl času)

• 28.3.2015  16:44

v mém hodnocení nesejde na tom, zda ty teorie stojí na reálných základech. Ale ten vocas přehnanej co to moderuje ... to je vostrej kašpar, Ventaru voe. Facka a běž domů.

• 28.2.2015  13:29
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Chjo vole. Kak@č až hrůůza a jediný co ta fekálie má bejt, .. není - PROSTE TO NENÍ VTIPNÝ. Můžou chtít udělat sračku, můžou ji klidně dělat na bázi demence, pubertálie a panický frustrace, můžou, (to bych jim nechtěl vzít, pac vzít jim tohle, tak točili 26 min bílou zeď asi) ale k tomu musej bejt vtipný, ale pač nejsou ani trochu, tak z toho vzešlo hovno co někdo hodně dlouho nesplách. Zkouknul jsem to jen kvůli ty rusce :-* a katastrofa je, že vtipná byla nejvíc Tuczkova ..

• 28.11.2014  14:41
    Evidence (2012)

zvažoval jsem jednu hvězdu za to, že tvůrce vymyslel nejabsurdnější a nejnemožnější chování postav, ale bohužel kreténství postav převážilo soucit dát jednu hvězdu. A to bohatě stačí, už ne třeba přehazovat haldu kiksů a hnisu téhle tvorby a jmenovat je. Nicméně některé diváky od 9 do 13 let by si to získat mohlo (a také si je to získala, jak jsem tu četl). Sralo mě to od začátku do konce.

• 12.10.2014  00:32
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

kdyby do toho aspoň ta vydra tak nekafrala

• 12.10.2014  00:27

zakopanej vlk je v tom, že to mělo být o hodinu kratší. Vedlejší věc, kterou film nabízí, je instruktáž jak na rozplizlost nekonečný roztahovanosti. A ten konec ..

• 4.10.2014  11:27

nápad by to nebyl úplně špatný, ale provedení je hrozně slabý. Zvukař si zapomněl vzít naslouchátka, takže i nadějná scéna je domršená, ještě dřív než začne. Celý je to postavený na programu digitalizace ksichtu a okolí (stejný úrovně, který mají aplikace na smartphonech), což se posledních pár let strašně rádo využívá při točení (především béček), protože provedení je lacinější než opravdový masky, ale bohužel zároveň strašně laciný pro oko . Skoro nedokoukatelný, ale místo rohypnolu by se to využít dalo. * u použití laciných aplikací na démonizaci ksichtů při natáčení filmu, by to mělo být ze zákono uvedeno tučným červeným písmem na obalu nebo na plakátu, prostě kdekoli, kde je o filmu jen zmínka

• 7.7.2014  00:06

tentokrát se místo hodnocení zeptám na něco na co nečekám a hlavně nechci odpovědět, protože bych se jedině nasral. Jak můžu skrze csfd najít dobrou komedii, když tahle má 56% ..

• 15.3.2014  15:49
    MacIntyre: Nejdrsnější města světa (TV seriál) (2008)

snůška lží. Když dokázal lhát o Praze v tak nekonečně oprkslým měřítku, tak uboze průhledným stylem, postaveným na zaplacení ubožákům, kteří za párek v rohlíku předstírali mafiány, tak by si zasloužil kopačku na koule s rozeběhem, doživotním zákaz natáčení a soudní zákaz rozmnožovat svoje debilní geny.

• 28.1.2014  22:05
    Gravitace (2013)

jen ve dvou rovinách: 1) zábava: bylo složité udržet pozornost při sledování velice slabého výkonu Srandy B. 2) porovnání s podobným filmem téhož roku: Europa Report, tak je Europa NESROVNATELNĚ lepší film! S největší pravděpodobností by bylo vše v pořádku, kdyby tam neobsadili Srandu B., která mi do natočení tohoto filmu nikdy nevadila, ale zrovnatak nikdy nenadchla.

• 17.9.2013  01:12
    Lesní duch (2013)

Zábavný =) . Konvenční styl natáčení s rychlým spádem, což je samozřejmě dobře. Režie zkombinovala hnusárny (trochu texaskej masakr motorovou pilou) s japonským a korejským pojetím hororů. Detailní záběry na freak momenty, by mohly děvčata děsit, náctileté děti by dokonce mohli chcát hrůzou =) . Nechybí odkazy na původní ztvárnění: ujebnutá pracka hlavní postavy, motorovka, "koupel v podzemí", brokárna, pohřbení zaživa a možná jsem něco přehlíd. =) Pro ty, kteří znají původní "trilogii" budou nejzábavnější poslední tři vteřiny po skončení titulek. Normálně dobrý =) dal bych 3 ale z melancholie dám 4

• 16.9.2013  09:44

měl jsem dva starší bratry, takže horrory sleduju tak od 12 let... tohle je historicky nejlepší hororový seriál, s tím, že všechny které jsou za ním překonává několikanásobně. Takhle jsem si to představoval =)

• 16.9.2013  09:38
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Perfektní první série, ve které hrál Andy Whitfield, který byl ve třetí nahrazen, protože bohužel už není mezi námi a to jsem nějak nepřekousl a nikdy jsem trojku sledovat nezačal, tak nemohu soudit. A druhá série taky pecková! Andy Whitfield si dokonce náhradníka vybral sám, ale bohužel je poloviční a hlavně mi příjde, že kvůli němu museli i ostatní zhubnout, aby Spartakus nevypadal jako puberťák se svalovou dystrofii

• 16.9.2013  09:32
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Perfektní přesně do toho dílu kde skončil Jon Bernthal. Pak to šlo strmě dolu.

• 12.9.2013  00:34
    Očista (2013)

už hrozně dlouho jsem neměl chuť - něco nedá se ani tak říct zhodnotit, jako rovnou - ZKRITIZOVAT!!! V prvních minutách se jedná o neotřelý, pro mě zcela nový a také perfektní námět. Po uplynutí cca (nevím přesně) 25 minutách se už jen ptám jestli je možný, aby někdo režíroval stupidněji! Chování všech postav nedává vůbec smysl a zrovna tak se ani vzdáleně nepřibližuje ničemu co se dá považovat za možné nebo reálné. Jedna postava způsobí totální životní apokalypsu, nejen sobě, ale rovnou rozjebe životy celý rodiny - za to mu není vyřčena jediná výčitka a zrovna tak ten malej přiblblík neprojeví za celý příběh ani jednou jedinkrát náznak lítosti nebo sebekritiky, přesto, že jeho megadebilní počin způsobí smrt jeho vlastnímu otci a pomalu celý rodiny. Převraty v jednání a rozhodování postav v nejzásadnějších momentech, není z minuty na minutu, ale z nanosekundy na nanosekundu. Přiblblo, který tohle dostalo příležitost zfilmovat se snažilo bejt nekonvenční hlavně v závěru, kterej mě teda NASRAL ze všeho nejvíc!!! Představte si, že Vás chce sousedstvo ubodat společně s vašimi dětmi, potom co Vám jiná banda rozjebala dům a snažila se vás celou noc rozsekat - A vy potom co se z toho vylížete zkurveným zázrakem (v pro diváka naprosto předvídatelný moment) to přejdete jakoby vám někdo rozlil láhváče ve chvíli, kdy jste ho chtěli vylejt samy, pač bylo už zvětralý a tak všem odpustíte, necháte je jít domů, aby jste je mohli od následujícího dne zdravit jak Flanders Simpsnovi "NAZDÁÁÁREK PAPÁÁÁNEK SOUSEDÍČKOVÉ". V momentech "vteřina před smrtí" zakročí kdosi z "pozarohu" a to hned 3x, cca během 10 minut. Natočil bych to líp na mobil s bandou kamarádů a za 1/10 ceny! V půlce, když už jsem byl nasranej každou minutu víc a víc, jsem si řekl, že nápad ***** a zpracování ** takže celkem tak ***, ale po shlédnutí - zpracování jde do mínusu **** a námětu nechávám ***** TAKŽE JE TO POMALU ODPAD, ALE HVĚZDU NECHÁM.

• 24.6.2013  21:04

uspávačka. Jedno téma točený na osmdesát způsobů, posledních 50 let

• 19.6.2013  00:06

myslím, že pro předškoláky velká škoda, protože kdyby tam neukázali 3x krev a neřekli dvě sprostá slova, mohla to být dětská pohádka. Dobrodružný? Nemyslím si! Žánrově se jim mnohem více dařilo přiblížit (byť vzdálenými světelnými léty) ke komedii než k dobrodružnému filmu. Horor? Ani náznakem. Fantasy přiblblá komedie. Obsazení super! Gemma Arterton a Famke Janssen jsou mega kusy. Ale celkově - ztráta času. Za obsazení 1 *

• 18.1.2013  10:29
    Kvetoucí obchod (TV film) (2010)

Trýznivé osudy vykořisťovaných! O lidech, kteří platí za to, aby byli najati na práci. Opuštěné matky pracující i 16 hodin, aby uživili děti, před tím a potom jim musí uvařit. Je to vykořisťování lidí společnostmi, které pěstují kytky. Na těchto farmách pochodují "postřikovači" v chemických oblecích a stříkají to na kytky, které v ten moment opečovávají ženy. Výsledkem je zdevastované zdraví a zohavená těla. Ženy tam pracují dokud jim to zdraví dovolí. Jsou zneužívány manažery a muži, kteří mají vyšší posty. Práci mají dokud se nechají znásilňovat svými manažery. Když jim zdraví doslouží nebo už nejsou dost pěkné, aby je měl zájem někdo osahávat - letí z práce. Na jednu růži je potřeba 1,5 litru vody týdně, která je čerpána z tamnějších jezer. Jezera jsou živobytím rybářů. Na květinových farmách jsou pěstovány miliony květin. Důsledkem je, že ubývá voda v jezerech. Firmy nemají žádný systém na odbourání chemikálií a tak je vědomě vypouštějí do jezer. Zabíjí ryby. Ženy v noci (za tmy) nemohou vycházet ven - je velice pravděpodobné, že by je někdo znásilnil. Většina žen byla znásilněna. Někdo vydělává miliony a miliardy z pohodlí velkého sídla, kde pěkně papá kaviár a užívá si nejluxusnějších vymoženostem. Vydělává je krví a utrpením lidí, kteří pocházejí z Keni. KAŽDOU KVĚTINU, KTEROU KOUPÍTE SVOJÍ SLEČNĚ, PRAVDĚPODOBNĚ NĚKDO ZAPLATIL KRVÍ! Tyto ženy s trýznivým osudem, které pracují do krve a jsou znásilňovány svými nadřízenými - nepřestanou opečovávat svoje děti a přesto všechno se na ně dokáží usmát!!! =( =( =(

• 17.1.2013  23:50

možná bych dal jednu hvězdu, ale vzhledem k tomu, že jsem se drtivou většinu filmu ptal sám sebe, kdy už to konečně vypneš - ten čas ti nikdo nevrátí ... tak to se mi nestává ani u braků, tohle je trýznivej shit =/

• 5.1.2013  16:14
    Hulk (2003)

Je to natočený, tak neuvěřitelně unavujícím způsobem, že jsem to nikdy u žádnýho jinýho filmu nikdy nikdy nikdy neviděl. Usnul jsem u toho 6x a dohromady jsem na to koukal průběžně asi dva a půl roku

• 30.12.2012  12:43
    Divoši (2012)

To co tam předvádí Toro =)) za to bych ho z fleku zavřel do krimu se zvýšenou ostrahou, protože tenhle kousek, tenhle kousek to wole nehraje =)) On je normální divoch! Perfektně zobrazená moc, která byla nabita z ilegalní činnosti a stejně dobře i následky, které si to sebou nese. Viděl jsem cocaine cowboys a to jak to zahrála Salma mi sedí na vdovu. Je schopná obětovat kohokoli, ale z prapodivných mocenských úletů se chová iracionálně ke své zajatkyni, o které je tenhle film ve své podstatě. Herecký výkony jsou ze šuplíku - kterej se nazývá kurevskej nátěr. Nikdo to tam nekazí. Psal bych na to fejetony, ale hlavně musím říct jedno. Za posledních 10 let jsem se nikdy nepodíval na film dvakrát po sobě. A to hned druhý den! Mafianský gagsterky sosám jak opium. Ten šoustací trojúhelník mi zamotal palici do rotace s přetížením vesmírnýho startu - furt jsem se to snažil pochopit a ikdyž jsem to nepochopoval - tak mě to zvláštně příjemně sralo... 95%

• 12.12.2012  19:03
    Dům snů (2011)

tolikrát osouložený téma, že se dá říct, že tenhle film je děvka. Od začátku filmu prozrazený jak to všechno je a bude ... jestli si vážíte svého času - doporučuju nekoukat ani na trailer a rychle pryč. Je to přímo smutný. Jednu hvězdu za to, že moje čivava měla strach, ale bohužel ani ona ne z filmu - bála se jen, když byl na "plátně" ten příšernej britskej nosoprasekrys ...

• 12.12.2012  18:53
    Zlo (2012)

spliz několika hororů. Originalita bod mrazu. Herecký výkony bod mrazu. Dobré triky na západní úrovni, pro jistotu jen pár (ve smyslu dva) - nebyly love. Nebývám kritickej k hororům, ale tohle mě nebavilo. Mě to celý přišlo jako kdyby fanoušek hororů udělal velkou filmovou vykrádačku...

• 11.12.2012  15:34

já jsem tak bavil, že jsem neměl příležitost heldat chyby. Některý srandovní scény jsem si musel přetočit =) . 100% zábava pro mě =) Pro ty co mají náladu vyměknout to pravé ;-)

<< předchozí 1 2