Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Není to, a ani nemá být, komedie k zamyšlení. Je to prostě film, kde můžete vypnout mozek a nechat se bavit hláškami, které jsou ve filmu v podstatě v každém rozhovoru. Pravda je, že po chvíli už jsem byl z těch hlášek trošku unavený, pár hlášek bylo vykrádeni z otřepaných vtipů, ale pořád jich bylo dost nových a já se skvěle bavil.

sKORO NA mizině (2020) (seriál)

Bavil jsem se jako ze začátku u Lajny.

Slunečná (2020) (seriál) odpad!

Předvídatelné, vykrádající, jednoduché, nezábavné.

Šťastné a veselé (2020)

Docela povrchní drama s ne moc vykreslenými postavami, zato s nezbytnou sebereflexí "špatné" rodiny, jejíž velké zlo, spočívající ve špatném přístupu k výchově svých, dnes již cca 30ti letých dcer, nakonec na sebe vezme příliš ambiciózní otec, který svou dlouholetou chybu nakonec během 15 minut commingoutu své dcery pochopí a uzná. Takže už mohou žít šťastně a spokojeně, a to ne jen o Vánocích. Ke štěstí filmu chyběl snad jen dlouhodobě nepochopený syn, který v těle ženy neskutečně trpí.

Vrátná (2020)

Takhle nelogické až debilní jednání všech zúčastněných lidí, aby člověk pohledal...

Všechny velké a malé bytosti (2020) (seriál)

James Herriot je jeden z mých nejoblíbenějších autorů. Série není tak skvělá jako jeho knihy, ale stejně je to takové pohlazení na duši, kterého, zvláště v dnešní konfliktní vyhraněné době, není nikdy dost.

Vůně (2020)

Klidný, nikam nepospíchající film o staré panně a zkrachovalém otci. Přesto se na to pěkně dívalo.