Miluji tě modře (2017)

Takové, lehké, občas příjemně erotické, zamilované a hlavně ne kýčovitě americké. Což má asi za následek zdejší nízké hodnocení.

Na doraz (2017)

Jako dá se to dodivat, ale je to taková road movie dementních unoscú pronásledovaných naštvanou hysterkou a věčně o 3 kroky pozadu policií. Nesnáším afektované hysterky s inteligencí houpaciho koně a tady se na ni musím dívat 90min. Halle Berry je jako afektovaná hysterka s inteligencí houpacího koně dost přesvědčivá. Hraje to ještě? No nic, to není podstatné. Možná její herectví má za úkol odvést diváka od docela dost zjevných hloupostí a vůbec scénářových nelogičností jako je v každém záběru pokaždé jinak poškozené auto, auta jedoucí po dálnici 20km/h, aby když je předjíždí Halle 50km/h to vypadalo jako very fast, atd. Big zločinec říkající si sám pro sebe, že nemá náboje, aby i imbecilní divák pochopil jeho následující chování, a vůbec neustálé komentáře Halle "sama pro sebe", aby i imbecilní divák pochopil děj už jsou jen třešničkou na dortu. Tak si tak říkám, jestli seděli větší idioti za kamerou nebo před plátnem. Já měl 0,7 dobrého bílého, tolik na svou obranu.

Nedotknutelní (2017)

Nemám rád remake a už vůbec ne ty americké, ale tohle prostě na mě fungovalo, i když jsem viděl francouzský originál, který je lepší. Ale tady tohle špatné hodnocení si ten snímek nezaslouží.

Noc plná zázraků 3 (2017)

Nejslabší ze 3 dílů vánočních dojáků, ale pořád jsme se rádi podívali. Bohužel už tolik osudy zúčastněných nenavazují a spoustu starších postav se zde neobjevilo vůbec. Škoda.

Ostrovní přízraky (2017)

Mít to o 30' méně, dam i 4*. Vcelku dobře natočený irský film z amerického prostředí. Aspoň tak to na mě celou dobu působilo.

Pomsta: Milostný příběh (2017)

Docela podceněný příběh. Ten, který měl být nejspíše lákadlem, se ukázal jako vcelku rušivý element. Jeho obarvené vlasy mi pořád stahovaly pohled a nemohl jsem se ani pořádně soustředit na to, co hrál. Za mě byl Cage nejslabším článkem filmu.

Rande naslepo (2017)

Takové roztomile jednoduchoučké, nereálné ale přesto pěkné.

Ruchoth Raoth (2017)

S trochou nadsázky je to psychologický film o eutanázii, a cítění dvou stran v této věci. Jeden z nejlepších herců dneška, Štěpán Kozub a skvělá Alena Sasínová-Polarczyk, výborná kamera, střih i režie daly tomuto dílku atmosféru, jaká je ve zdejších luzích i hájích nevídaná. Štěpán téměř 20min neslezl ze záběru a přesto nenudí. Tomu filmu nemám co vytknout.

Specialisté (2017) (seriál)

Já nevím, ale mě to připadá fajn detektivní seriál...