Co žere Gilberta Grapea (1993)

DiCapria moc nemusím, ale teda takhle zahrát retardovaného chlapce? Až se nechce věřit, že ho hrál. Klobouk dolů. A klobouk dolů před všemi, kdož s takovými lidmi žijí a dokáží to.

Život po životě (2010)

Tak tohle je moje krevní skupina... Nevzpomenu si na film, který by se mi z Malpaso production nelíbil. Eastwood je mnohem lepší režisér, než byl herec, a to se mi jako herec dost líbil. To ještě složil k filmu i hudbu. Na to, žr to je jen Dirty Harry... Skvělé... Nevím, čím to je, ale z filmu na mne dýchá taková evropská až norská atmosféra.

Podraz (2011)

Takové trošku zmatečné...

Policajt nebo rošťák (1979)

Časy jsou těžké Kamile... Tlusťochu, zaplať. Co se to stalo s vašim autem. To není moje auto. Skvělá krimoška, která pobaví i po 40ti letech.

Pepa (2018)

Film zas tak špatný není, ale námět mohl být vytěžen více a Suchánek není bohužel herec. Tajtrlíkování mu jde lépe. Takže když tak nad tím přemýšlím, hrál sám sebe.

Past na lásku (2009)

Miluji zfilmované minimalistické divadelní scénáře... Může u nich vyniknout příběh,bcharaktery, humor. Tady to podle mne funguje na 90%. Skvělí herci (tedy ti dva hlavní), skvělý scénář... Pobavilo.

Čarovná země (2004)

Nádherný film s pravdivým poselstvím pro život, které dokáží ocenit až lidi, kteří už o životě něco vědí. Bohužel na tento film se asi převážně dívají děti, které nedokáží tyto myšlenky ocenit. Nemám fantasy rád, respektive, málokteré mě osloví, ale tohle mě fakt pohltilo. Ne triky, ne atmosférou, ale myšlenkou. Fajn kluk, krásná holka a sympatický děda udělali z filmu nadprůměr a výborný scénář pěkně orámovali.