Splice (2009)

Tak nápad to nebyl špatný, ale ta "vědkyně" nebyla vědkyně, ale blbka ze všech nejblbkovatější. Ta by nevystudovala ani na švadlenu s takovou inteligencí. A ten "vědec" v podstatě pak taky. Absolutně neuvěřitelné. Jejich postavy zkazily celý dojem z filmu. Bohužel to byly postavy hlavní.

Jeden Štědrý den (2014) (TV film)

Když se člověk přenese přes TV produkci, absenci "světových" herců, naivní herectví herců zúčastněných, pak dostane celkem slušnou a zábavnou komedii, u které nemusí myslet, ba co víc zapomene přemýšlet, a to si u filmu cením nejvíce.

Bůh masakru (2011)

To byl herecký koncert a scénář byl svými dialogy geniální.

Kobra (1986)

Typický akčňák 80. let. Vážný ksicht hlavního hrdiny, trapně jednoduchý scénář kde jen hlavní hrdina je inteligent od policie obklopený stádem tupců. Hlavní hrdinka křehká Barbie aspoň s 4 silony... Dříve trapárna pro puberťáky, kteří měli to štěstí, že rodiče koupili VHS za 5 násobek měsíčního platu (byl jsem jedním z nich) dnes špatná komedie pro nostalgiky.

Hrdinové (2010)

Nádherný uvěřitelný film bez hollywoodských klišé, který asi více řekne 40+ než dětem nebo mladým. Romantika dětských let, narušena tragédií s uvěřitelným smutkem. A propojení dvou časových linek nebylo sice nějak překvapivé, ale dost vkusně provedené. I pár slziček steklo po tváři.

Space: 1999 (1975) (seriál)

Nebojím se dát 5* a nic na tom nemění fakt, že už si z toho moc nepamatuji. Na TVP to byl nejvíce probíraný seriál mezi námi dětmi v 70. letech minulého století. Vím, že tenkrát bych tomu dal 10* z 5, takže opatrnost stranou Mr.Apache. Bohužel tenkrát jsem seriál hodnotit nemohl, nebylo ČSFD... Počkat, nebyl internet... Fůůůůj pravěk.

Spolek nezadaných (2002)

Reklama na Mormonskou církev. Ale dívat se na to dalo.

Po zániku Země (2013)

Sci-fi pro děti s hodně jednoduchým, až hloupým, příběhem. Will Smith tam vlastně ani moc nehraje a jeho syn je toporný jak poleno. V každém záběru se tváří jako by se chtěl rozplakat. Jediny pocit, který ve mně vyvolal, byla chuť flaknout mu, ať už se teda rozbrečí. Absolutně se pro tuto roli nehodil a nebýt tak stupidního scénáře, řekl bych, že ten film pohřbil.

Stigmata (1999)

Jeden z nejlepších mysteriózních hororů jaké znám. tuhle tématiku můžu.

Blouznění (2007)

Taková TV atmosféra. Mrtvý chlapec byl spíše k smíchu. Herecké výkony nic moc. Spíš nic než moc. Režie, tak ta úplně chybí. Scénář asi psal kluk z 2.tř. 1 hvězdička za to, že jsem vydržel do konce.